Marron Art Deco Koltuk Takımı

Stok Kodu : T24619
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Koltuk Takımı 3(Ahşap)+3(Metalli)+1'den oluşmaktadır. Dilerseniz farklı kombinasyonlarda satın alabilirsiniz. Orta Ve Yan Sehpa Fiyata dahil değildir. Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.
  İskelet Malzemesi Gürgen ağacından
  Malzeme

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Ahşap  Üçlü Koltuk 250 cm 85 cm 90 cm
  Metalli Üçlü Koltuk 250 cm 85 cm 90 cm
  Tekli Koltuk 80 cm 105 cm 72 cm
  Orta Sehpa (Opsiyonel) 130 cm 45 cm 90 cm
  Yan Sehpa (Opsiyonel) 50 cm 60 cm 50 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.