hotel catalog
REFERANSLARIMIZ

ÖDÜLLERİMİZ

GÜVENİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

SERTİFİKALARIMIZ

Anahtar Teslim Otel Mobilya Projeleri
Tatil ya da iş amaçlı konaklamak için bir otel arayan müşteriler, tesis seçiminde fiyat, mimari yapı, lokasyon ve hizmet kalitesi gibi kriterlerin yanı sıra özellikle konfor, temizlik ve dekorasyon gibi öğelere de dikkat ederler. Hepsinden önce de evlerindeki konforunu kaldıkları otel odasında da bulabilmeyi beklerler. Bu nedenle otel odasında iç mimari tasarım doğrultusunda kullanılan mobilyaların ve dekoratif aksesuarların seçimi büyük önem taşır.

HOTEL ODASI MOBİLYALARI
Otel odaları, şehir yaşamının, iş stresinin ve gündelik hayatın beraberinde getirdiği fiziksel ve ruhsal ağırlıktan arınarak rahatlamaya ve bir bakıma yenilenmeye imkan sunan bir konseptle tasarlanmalıdır. Özetle rahat bir yatak, şık, estetik ve kaliteli mobilyalar, uygun bir aydınlatma ve mobilyalarla uygun dekoratif öğeler, bir otel odasının olmazsa olmazıdır. Ayrıca bilindiği gibi otel odaları çok fazla insan tarafından yılın her günü sürekli kullanılan mekanlardır. Bu yüzden otel odası mobilyası belirlenirken kullanılan iskeletin dayanıklı bir malzemeden seçilmiş olması, yüzey döşemesinin kir tutmayan kumaşla kaplanması, kolay silinebilir ve temizlenebilir olması, konforlu ve dayanıklı bir süngerin tercih edilmesi gibi kriterler gözden kaçırılmamalıdır. Müşterilere kendilerini özel hissettirecek özel tasarım mobilyalar da otel odalarının dekorasyonunda çok önemli bir yere sahiptir.

HOTEL RESEPSİYON & LOBİ MOBİLYALARI
Otelin sahip olduğu ambiyansı daha resepsiyondan ve lobiden başlayarak kendini belli eder. Dolayısıyla bir otelin aynı zamanda vitrini de olan bu alanlarda müşterilere sunulan rahatlık, konfor ve kalite, tesisin diğer bölümleri için de bir ön fikir verecektir. Bu nedenle otel lobisi ve resepsiyon, özenle dizayn edilmesi gereken alanların başında gelir. Lobide ve resepsiyonda kullanılan otel mobilyalarının seçiminde ürünlerin kaliteli, konforlu, uzun ömürlü ve aynı zamanda estetik hatlara sahip olmasına dikkat etmek gerekir.

HOTEL CAFE & RESTAURANT MOBİLYALARI
Otel mobilyasının öne çıktığı bir başka mekan da tesislerin içinde yer alan cafe ve restoran bölümleridir. Müşteriler, keyifli, eğlenceli ve lezzetli zamanlar geçirmek için otellerin cafe ve restoranlarını kullanırlar. Onlara sunulan lezzetler kadar bu lezzetlere eşlik eden oturma grupları ile masa ve sandalye takımlarının kalite ve konforu da göz önünde bulundurulmalıdır. Bu mekanlarda kullanılan koltuk ve sandalyelerin rahatlık ve şıklığı bir arada sunabilen mobilyalar olması tercih sebebidir. Ayrıca bu mekanlar, farklı renk, aydınlatma ve süslemeler kullanılarak daha da çekici bir ambiyansa dönüştürülebilir.
Dekorasyonda, müşteriler kadar otel yönetimi ve çalışanlarının konforu da düşünülmelidir. Bu nedenle otel çalışanlarının ofisi, otelin müşterilerine sunduğu konfor ve hizmet kalitesine uygun biçimde dizayn edilmelidir.

HOTEL DIŞ MEKAN MOBİLYALARI
Otelin içi kadar dışındaki alanlar da uygun mobilyalarla daha işlevsel, kullanışlı ve cazip hale getirilebilir. Örneğin yeşil alanlarda kullanılan otel bahçe mobilyaları, havuz kenarlarında kullanılan şezlonglar, sehpalar ve oturma setleri, sosyal tesislerdeki dış mekan mobilyaları, otelin genel konseptiyle uyumlu olmalıdır.
Otellerin ve otel odalarının dekorasyonu önemli bir bilgi, birikim ve tecrübe gerektirir. İç mimari ekibinin uzmanlığı kadar, seçilen ürünlerin kaliteli bir işçilikle üretilmiş olması gerekir. Şık, konforlu, kaliteli ve özel tasarım otel odası mobilyalarımıza göz atmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.
Luxury mobilya logo
Hakkımızda
Modern furniture in istanbul turkey. Mobilya, dekorasyon ve tamamlayıcı aksesuarlarda lüks, estetik ve konforu buluşturan Luxury Mobilya’ın arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim ve kurumsal marka uzmanlığı yer alıyor. Türkiye’nin lider lüks mobilya markası olma hedefiyle yola çıkan Luxury Line’ın koleksiyonunda ağırlıklı olarak klasik mobilya tarzında özgün tasarımlar bulunuyor. Türkiye’nin yeni lüks mobilya firması, aynı zamanda kişiye özel mobilya tasarımı ve üretimi de gerçekleştiriyor. Daireden villaya, rezidanstan ofise, otelden restorana kadar tüm mekanlara seçkin bir tarz katan ürünlerini kendi web sitesinde sergileyen Luxury Line, misafirlerini Tuzla ve MASKO’daki lüks mobilya mağazalarında ağırlıyor. Avrasya’nın kalbi İstanbul’da hizmet veren marka, uygun fiyatlı ulaşılabilir ürünlerini, İngilizce, Arapça ve Fransızca yayın yapan www.luxury.com.tr adresi üzerinden de Dünyanın her noktasına ulaştırabiliyor.
Kasik koltuk takımları Luxury Line koleksiyonunun temel öğelerini klasik mobilya takımları oluşturuyor. Luxury Furniture Lüks mobilyalar içindeyse klasik koltuk takımları ayrı bir yer tutuyor. Sürekli kullanılan yaşam alanı oturma odaları ve salonların vazgeçilmezi olan koltuk takımları, Luxury Line tasarımcılarıyla apayrı bir boyuta taşınıyor. Luxury Line’ın, yeni klasik koltuk takımı koleksiyonunda geniş model, renk ve ölçü alternatifleri yer alıyor. Geniş koltuklar (iki veya üç kişilik), berjerler ve orta sehpadan oluşan salon takımlarında, istenilen değişiklik yapılabildiği gibi kişiye özel tasarım siparişleri de verilebiliyor. Lüks klasik koltuk takımlarında özellikle kullanılan kumaşın kalitesi, koltuğun üzerindeki ahşap oymalar, işlemeler, dikiş ve renk öğeleri öne çıkıyor. Tek renkli veya iki farklı renk kombinasyonlarının olabildiği koltuklarda kullanılan kumaş ve yastıklar, ahşap kalitesi ve usta ellerden çıkan işlemeler, takıma ayrı bir hava katarak daha lüks algısını öne çıkarıyor. Ayrıca lüks koltuk takımlarıyla uyumlu lüks orta sehpa, lüks avize, halı ve tamamlayıcı dekorasyon ürünleri, mekanı çok daha ihtişamlı hale getiriyor.
Lüks Yatak odaları Luxury Line, yatak odanızın karyolasından yatağına, gardırbondan komodinine, halısından perdesine, abajurundan ayakucu benchine ve aynasına kadar tüm kullanılan mobilya ve aksesuarların sizi yansıtması gerektiğini biliyor. Ve yeni koleksiyonlarında bu bilgi ve tecrübeye sahip tasarımcıların elinden çıkan lüks yatak odası takımlarını sizlerin beğenisine sunuyor.
Lüks Yemek Odası Takımları Aile üyeleriyle ve dostlarla birlikte yenilen keyifli bir yemeğin yerini hiçbir şey tutamaz. Luxury Line koleksiyonundaki lüks yemek odası takımları, yemek masası etrafındaki mutluluktan yola çıkılarak konfor, şıklık, zarafet ve estetik öğeler etrafında tasarlandı. İstediğiniz büyüklükte yemek masaları, tarzınıza uygun biçimlendirilmiş sandalyeler, ustalıkla işlenmiş konsol, büfe, vitrin ve gümüşlükler, Luxury Line yemek odası takımlarının ana öğelerini oluşturuyor. Dilerseniz, lüks yemek odası takımıyla dekore ettiğiniz yemek odanızın dekorasyonunu, iç mimarlarımızın sunacağı tavsiyeler ışığında şık avizeler, tablolar, aynalar, zigon sehpalar ve duvar süsleri ile tamamlayabilirsiniz.
Lüks Televizyon Üniteleri Luxury Line’ın koleksiyonunda yer alan ahşap malzemelerden üretilmiş lüks televizyon ünitesi modelleri, tv keyfine şıklık ve estetik katıyor. Salonunuzdaki klasik yemek odası ve oturma takımı ile uyumlu klasik tarzdaki Luxury Line televizyon ünitesi çeşitlerinden size uygun olan birisini seçebilir ya da raflarından, çekmecelerine istediğiniz tarzda, renkte ve ölçüde zevkinize uygun yepyeni bir tasarım yaptırabilirsiniz.
Lüks Köşe Takımları Luxury Line olarak, yaşam alanlarınızın her köşesini en ince ayrıntısına kadar lüksle tasarlıyoruz. Markamız yurt dışında Turkish Furniture severlerin büyük ilgisini toplamaktadır. Koleksiyonumuzdaki lüks köşe takımlarında ağırlıklı olarak antik tarzda klasik çizgeler kullanılırken, modern ve avantagart stillere de yer veriliyor. Luxury Furniture Diğer tüm mobilya takımlarında olduğu gibi evinizin ölçülerine, sizin beğeninize ve hayallerinize en uygun köşe takımı tasarımlarına da size özel üretebiliyoruz.
Klasik mobilya takımları birçok kişinin tercih ettiği ve özel dekorasyon ürünleridir. Saray tarzı veya avangarde tarz olarak de bilinen bu mobilya çeşitleri oldukça gösterişli ve kaliteli ürünlerdir. İnsanların geçmişte saraylarda yaşanılan konforun ve rahatlığın günümüze tanışabilmesi adına bu tarz mobilyalara duyduğu ilgi hiç azalmadan devam ediyor. El işçiliğinin ön planda olduğu klasik mobilyalar dayanıklı ağaçların, kaliteli kumaşların ve özel süngerlerin kullanıldığı mobilyalar olarak biliniyor. Görkemli tasarımları ve geniş ölçülerinden ötürü mekanda farklı bir etki bırakan bu tarz mobilyalar, seri halde üretilen modern mobilyalara nazaran genellikle el işçiliği ile üretildiği için daha uzun ve zahmetli bir imalat sürecine sahiptir. Uzun ömürlü ve dayanıklı yapıya sahip klasik mobilyaların üretiminde kullanılan özel ağaçlar, bu mobilyaların uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Bu tarz klasik mobilya modelleri, şıklığının yanı sıra cila tutma özellikleri, aşınma ihtimalinin az olması, suya ve lekelere karşı dayanıklılığı gibi niteliklerinden ötürü tercih edilmektedir.
Luxury Line’ın koleksiyonlarındaki her bir parçanın ayrı bir hikayesi var. Ve bu hikayenin sonunda ortaya çıkan mobilya tasarımları, sizlerin beğenisine sunulmak üzere lüks mobilya mağazalarımızda ve kurumsal internet sitemizde birer sanat eseri gibi sergileniyor. Bundan ötürü klasik mobilya modellerimiz, diğer fabrikasyon seri üretim mobilyalar gibi her yerde bulunabilen tasarımlardan tamamen farklıdır. Luxury Line’ın koleksiyonunda yer alan klasik mobilya modelleri, tamamen sizlerin istekleri, beklentileri ve beğenileri doğrultusunda hazırlanıyor. Ayrıca kişiye özel üretilen klasik mobilya modellerimiz, tarzınızı yansıtan yaşam alanlarınızda kendine yer buluyor.

Devamı...
Masko Mağaza
Adress: Ziya Gökalp Mahallesi. Masko Mobilya Kenti. 11 A-Blok No:5 İkitelli-Başakşehir / İstanbul
Tuzla / E-5 Mağaza
Adress: Aydıntepe. Mahallesi Marmara Cd. İnkişah Sk. No:9 Tuzla / İstanbul (Aydıntepe Sosyal Tesis Yanı)
(E-5 YANI)
SOSYAL MEDYADA BİZ
ücretsiz teslimat
ücretsiz kurulum
ücretsiz iade
2 yıl garanti
güvenli ödeme
9 taksit
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.