hotel catalog
REFERANSLARIMIZ
Anahtar Teslim Otel Mobilya Projeleri
Tatil ya da iş amaçlı konaklamak için bir otel arayan müşteriler, tesis seçiminde fiyat, mimari yapı, lokasyon ve hizmet kalitesi gibi kriterlerin yanı sıra özellikle konfor, temizlik ve dekorasyon gibi öğelere de dikkat ederler. Hepsinden önce de evlerindeki konforunu kaldıkları otel odasında da bulabilmeyi beklerler. Bu nedenle otel odasında iç mimari tasarım doğrultusunda kullanılan mobilyaların ve dekoratif aksesuarların seçimi büyük önem taşır.

HOTEL ODASI MOBİLYALARI
Otel odaları, şehir yaşamının, iş stresinin ve gündelik hayatın beraberinde getirdiği fiziksel ve ruhsal ağırlıktan arınarak rahatlamaya ve bir bakıma yenilenmeye imkan sunan bir konseptle tasarlanmalıdır. Özetle rahat bir yatak, şık, estetik ve kaliteli mobilyalar, uygun bir aydınlatma ve mobilyalarla uygun dekoratif öğeler, bir otel odasının olmazsa olmazıdır. Ayrıca bilindiği gibi otel odaları çok fazla insan tarafından yılın her günü sürekli kullanılan mekanlardır. Bu yüzden otel odası mobilyası belirlenirken kullanılan iskeletin dayanıklı bir malzemeden seçilmiş olması, yüzey döşemesinin kir tutmayan kumaşla kaplanması, kolay silinebilir ve temizlenebilir olması, konforlu ve dayanıklı bir süngerin tercih edilmesi gibi kriterler gözden kaçırılmamalıdır. Müşterilere kendilerini özel hissettirecek özel tasarım mobilyalar da otel odalarının dekorasyonunda çok önemli bir yere sahiptir.

HOTEL RESEPSİYON & LOBİ MOBİLYALARI
Otelin sahip olduğu ambiyansı daha resepsiyondan ve lobiden başlayarak kendini belli eder. Dolayısıyla bir otelin aynı zamanda vitrini de olan bu alanlarda müşterilere sunulan rahatlık, konfor ve kalite, tesisin diğer bölümleri için de bir ön fikir verecektir. Bu nedenle otel lobisi ve resepsiyon, özenle dizayn edilmesi gereken alanların başında gelir. Lobide ve resepsiyonda kullanılan otel mobilyalarının seçiminde ürünlerin kaliteli, konforlu, uzun ömürlü ve aynı zamanda estetik hatlara sahip olmasına dikkat etmek gerekir.

HOTEL CAFE & RESTAURANT MOBİLYALARI
Otel mobilyasının öne çıktığı bir başka mekan da tesislerin içinde yer alan cafe ve restoran bölümleridir. Müşteriler, keyifli, eğlenceli ve lezzetli zamanlar geçirmek için otellerin cafe ve restoranlarını kullanırlar. Onlara sunulan lezzetler kadar bu lezzetlere eşlik eden oturma grupları ile masa ve sandalye takımlarının kalite ve konforu da göz önünde bulundurulmalıdır. Bu mekanlarda kullanılan koltuk ve sandalyelerin rahatlık ve şıklığı bir arada sunabilen mobilyalar olması tercih sebebidir. Ayrıca bu mekanlar, farklı renk, aydınlatma ve süslemeler kullanılarak daha da çekici bir ambiyansa dönüştürülebilir.
Dekorasyonda, müşteriler kadar otel yönetimi ve çalışanlarının konforu da düşünülmelidir. Bu nedenle otel çalışanlarının ofisi, otelin müşterilerine sunduğu konfor ve hizmet kalitesine uygun biçimde dizayn edilmelidir.

HOTEL DIŞ MEKAN MOBİLYALARI
Otelin içi kadar dışındaki alanlar da uygun mobilyalarla daha işlevsel, kullanışlı ve cazip hale getirilebilir. Örneğin yeşil alanlarda kullanılan otel bahçe mobilyaları, havuz kenarlarında kullanılan şezlonglar, sehpalar ve oturma setleri, sosyal tesislerdeki dış mekan mobilyaları, otelin genel konseptiyle uyumlu olmalıdır.
Otellerin ve otel odalarının dekorasyonu önemli bir bilgi, birikim ve tecrübe gerektirir. İç mimari ekibinin uzmanlığı kadar, seçilen ürünlerin kaliteli bir işçilikle üretilmiş olması gerekir. Şık, konforlu, kaliteli ve özel tasarım otel odası mobilyalarımıza göz atmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.