Lüks Sewena Art Deco Koltuk Takımı

Stok Kodu : T18673
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği 3(V Kanepe)+3(Kutu Kol Kanepe)+1 kombinasyonun'dan oluşmaktadır. Orta ve yan sehpa fiyata dahil değildir. Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur
  İskelet Malzemesi Gürgen ağacından.
  Malzeme %100 MDF. Ayaklar Titanyum Metal. 
  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  V Üçlü Kanepe 270 cm 100 cm 125 cm
  Kutu Kol Kanepe 248 cm 75 cm 96 cm
  Tekli Koltuk 78 cm 109 cm 83 cm
  Orta Sehpa (Opsiyonel) 125 cm 40 cm 125 cm
  Yan Sehpa (Opsiyonel) cm cm cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.