Lüks Müdiyah Klasik Makam Odası

Stok Kodu : T22732
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Lüks Müdiyah Klasik Makam Odası: Masa, konsol, etajer ve orta sehpa'dan oluşmaktadır. Resimde yer alan diğer ürünler fiyata dahil değildir.
  Malzeme Ürünümüz Mdf Üzeri Ahşap Kaplama Ve Kenar Kısımları Masif Olarak Üretilmiştir.
  Ürün Adı Genişlik Yükseklik Derinlik Peşin Fiyatı
  Makam Odası Masa   cm cm cm TL
  Makam Odası Sehpa  cm cm cm TL
  Makam Odası Konsol cm cm cm TL
  Makam Odası Etajer  cm cm cm TL
   
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.