Yeni Nesil Lüks Yatak Odası Takımları Neler Sunuyor?

Yeni Nesil Lüks Yatak Odası Takımları Neler Sunuyor?

01 Şubat 2018

Yatak odalarında huzurlu uyuyup uyanabilmek için görsellik ve renk uzmanlar tarafından kabul edilen ayrıntılar arasında yer alıyor. Uyku kalitesi ve uyanma ruh hali insanın tüm gününü etkileyen önemli bir adımdır. Yüksek yatak başlıkları görsel anlamda büyük bir hava katar. Karyola olarak tasarlanan yatak gardırop, şifonyer 2 adet komidin ve aynadan oluşur. Konsolların başlıkları da yatak başlığından daha kısa normale göre uzun bir görünümden oluşur. İkiye bölünen büyük aynalara sahip olan gardırop kullanışlı olmasının yanı sıra oldukça şık desenlerle tasarlanmıştır. Şifonyer aynasındaki uzunluk yatak başlığından daha uzun bir şekilde tasarlanmış. Yatak odasında böylece kısa uzun birçok ayrıntı görsel anlamda uyum içerisinde yer almıştır.

 

 Farklılıkla Gelen Hava

 

            Aynası ve dolap kısmı oval olan şifonyerde dört çekmece bulunur, lüks yatak odası içinde yatak başlığı iki katmadan oluşan kabartmalı bir yapıya sahiptir. Konsollar yatağa yapışık görünümde olduğundan karyola oldukça büyük görünüp altın renkli şeritlerle bu zengin görünüm desteklenmiştir. Lüks yatak odası modellerinde gardıroplarda büyük kullanışlı aynalar bulunur. Gardırop içinde led aydınlatma koyularak gece kullanım kolaylığı oluşturulmuştur. Yatak başlığı klasiği andıran ama çok şık desenlerle tasarlanıp sade bir görünüme sahip olmuştur. Konsol üç çekmeceli ve ayna kenarları oval girinti çıkıntılara sahip farklı bir hava yaratan tasarıma sahiptir. Komodinler 2'şer çekmeceye sahip olup kullanışlı olması açısından büyük avantaja sahiptir. Yatak kenarlarında lüks yatak odası takımının tamamında ortak desenler yer alır ve bütünlük böylece tamamlanır.

 

 El Emeği, Sağlam ve Sağlıklı Malzemeler Kullanılıyor

 

            Ürünlerin tamamı 1. sınıf malzemeden üretilip sağlığa zararlı olan kanserojen madde içermemektedir. El işçiliği kullanıldığından her ürün özel tasarım değerindedir. Renk uyumu konusunda her tarza hitap edecek çeşitlilik ve görselliğe sahip olan lüks yatak odası takımları mekanlara ferahlık ve canlılık katmaktadır. Mahidevran adı verilen ürünlerde opsiyonel olarak sunulan cibinlikle saray ürünlerine sahip olmak mümkün. Şifonyer ayrıntısında eski puf kullanılmış olup hem şıklık hem de klasik doku birleştirilmiştir. Sıradan olmayan bu ürün iddialı yapısıyla hem göz dolduruyor hem de oldukça büyük bir konfora ev sahipliği yapıyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.