Yatak Odası Takımı Ne Kadar Sürede Yenilenmelidir?

Yatak Odası Takımı Ne Kadar Sürede Yenilenmelidir?

20 Şubat 2018

Yatak odasında değişiklik yaparken mobilya seçmeden önce ebat, dayanıklılık ve fonksiyonellik hakkında ne istediğinizden emin olmanız gerekir. Karyola, komodine, makyaj masası ve gardıroba kadar her bir detayın doğru planlanması huzur dolu bir yaşam alanı yaratılması için son derece önemlidir.

 

            Odanın küçük olması halinde klasik yatak odası takımı kullanım açısından zorlayıcı olabilir. Takımın modeline göre değil odanın büyüklüğüne göre seçilmesi her zaman kullanım avantajı sağlar. Fonksiyonel açıdan tüm ihtiyaçları karşılayacak bir dolap seçerek düzenli bir yatak odası kurulabilir. Aynalı bir dolap tercihi ufak bir detay gibi görünse de sağladığı pratiklik ile hayat kurtarır.

 

 Yatak Odasında Estirilen Romantizm Rüzgarı

 

            Romantik bir stilde dekore edilecek yatak odalarında dikmeli ve cibinlikli modeller tercih edilebilir. Zarif kıvrımlarıyla fark yaratan ve nostaljik bir havanın esmesini sağlayan klasik yatak odası modelleri kapitone ve kumaş başlık çeşitleriyle zenginleştirilebilir.

 

            Karyola modelinin yatak odasının kalbi olduğu düşünülerek yapılacak seçimlerle stilinizi vurguladığı kadar da zarif, sağlıklı ve gösterişli bir mekana sahip olabilirsiniz. Konforlu tercihlerin zamansız modellerle bütünlük sağladığı yatak odası modelleri, odanın ışık alma özelliğine bağlı olarak açık ya da koyu renklerde seçilebilir. Rahatlatan ve kaliteli bir uyku için ideal ortamın yaratıldığı modellerde beyazın büyüsünden yardım alınabilir.

 

 Deri Detaylı Estetik Dokunuşlar

 

            Geçmişten gelen özellikleri güncel ihtiyaçlarla tamamlamak isteyenler için hazırlanan deri detaylı klasik yatak odası modelleri lüks ve konforun uyumlu bir şekilde günlük hayata adapte olmasını sağlar. İhtiyaca özel olarak seçilecek gardırop kapı sayısı, mekanla uyumlu bir görüntü için yerden tavana kadar da uygulanabilir. Dolap içi aydınlatma sistemlerinin kullanılacağı modüler sistemler sayesinde yatak odalarında düzen sağlanabilir.

 

            Mat vernik ile cilalanmış dolaplar geleneksel şekilde döşenmiş odalar için idealdir. Şık kulplarla gösterişli bir hale getirilecek olan makyaj masaları baş ucunda kullanılacak komodinler ile uyumlu hale getirilebilir. Işıltıdan hoşlananlar için büyük aynalı bir makyaj masası puf, abajur ve çiçeklerle tamamlanabilir. Klasik olduğu kadar da romantik detaylardan hoşlananlar ince ve kıvrımlı ayaklara sahip olan ürünlerle sıkılmadan uzun zamanlar geçirilecek yatak odaları kurabilirler.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.