Vinesa Klasik Koltuk Takımı

Stok Kodu : T19053
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Koltuk Takımı 3(Chester)+3(Klasik)+1 olarak satışa sunulmaktadır. Dilerseniz farklı kombinasyonlarda satın alabilirsiniz. Orta Sehpa fiyata dahil değildir.Opsiyonel olarak satışa sunulmaktadır.
  İskelet Malzemesi Gürgen ağacından
  Malzeme Oyma kısımları poliüretan döküm, diğer kısımlar boyalı MDF.
  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Klasik Üçlü Koltuk 253 cm 122 cm 100 cm
  Chester Üçlü Koltuk  242 cm 77 cm 106 cm
  Tekli Koltuk  100 cm 115 cm 80 cm
  Orta Sehpa (Opsiyonel) 128 cm 50 cm 94 cm
  Yan Sehpa (Opsiyonel) cm cm cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.