Valenci Lüks Banyo Takımı

Stok Kodu : T23929
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Banyo Takımı İçerisinde; Banyo Dolabı ( Tezgah, Lavabo, ayna, Alt kısım dolap ) bulunmaktadır. Boy Dolabı, Makyaj Masası, Dilsiz Uşak, Puf fiyata dahil değildir. Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.
  Ürün Malzemesi Paslanmaz Metal.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.
  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Banyo Dolabı cm cm cm
  Boy Dolabı (Opsiyonel) cm cm cm
  Makyaj Masası (Opsiyonel) cm cm cm
  Dilsiz Uşak (Opsiyonel) cm cm cm
  Puf (Opsiyonel) cm cm cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.