Torino Bahçe Yemek Masası

Stok Kodu : 19279
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Bahçe Yemek Masası  Ve 6 Adet Kolsuz Sandalyeden Oluşmaktadır. 1 Adet Kollu Sandalye ve 200 cm'lik Masa Fiyata dahil değildir. Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.
  Ürün Malzemesi
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Masa (Açılır) 100 cm 75 cm 160+40 cm
  6 Adet Kolsuz Sandalye  65 cm  92 cm 45 cm
  1 Adet Kollu Sandalye (Opisyonel) 65 cm 92 cm 58 cm
  200 cm'lik Masa (Opsiyonel)  100 cm 75 cm 200+50 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.