Lüks Solid Ranzalı Kanepe

Stok Kodu : 21207
Favorilerime Ekle
Bu üründe fiyat bilgisi almak için :
Bizi Arayabilirsiniz
Bizi Arayabilirsiniz
Yada
Teklif İste
Fiyat
:
3.700,00 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Garanti ve İade
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Ürün Satış Durumu
  Solid Ranzalı Kanepe
  Ürünümüzü Hem Kanepe Hem de Ranza Olarak Kullanabilirsiniz. 
  Ürün Hakkında Bilgi
  Solid Ranzalı Kanepe sıradışı ve fonksiyonel tasarımı ile kalitenin adresi Luxury mobilya'da.
  Ürünümüz Tay tüyü kumaştan üretilmiştir.
  Ürünümüz Modern hayatın bir gereği olarak eşyaların çok amaçlı kullanımı ve yerden tasarruf etmek amacıyla kanepenin ranza biçime dönüştürülmesi sağlanmaktadır,
  Ürünümüzün koltuk kenarları ve minderleri hareket edebilir olarak tasarlanmıştır.
  Ürünümüze sonradan eklenebilecek şekilde tasarlanan korkuluk ve merdiven biçimindeki aparatlarda farklı bir hava katmaktadır.
  Ürünümüz Alt kenarlık, üst kenarlık , menteşeler, korkuluk ve merdivenden oluşmaktadır.
  Kanepe kapalı vaziyette iken alt yatak minderi üst yatak minderinin altında katlanmış biçimdedir.
  Kanepe kenarlıklardan kaldırıldığı zaman iki yandaki üst kenarlık menteşelerden açılarak alt kenarlığın üstüne gelerek ranzayı oluşturur.
  Ürünümüz 1. Sınıf malzemeden üretilmektedir.
  Ürünümüzde sağlığa etki eden kanserojen madde kullanılmamıştır.
  Teknik Özellikler
  2016 Tasarım Fonksiyonel ve Estetik 2 Yıl Garanti 
  Ürün Ölçüleri
  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği Peşin Fiyatı
  Kanepe 212 cm  76 cm 94 cm 3700 TL
  Ranzalı Kanepe 212 cm 139 cm 94 cm TL
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.

  Ürün İade Koşulları
  Luxury.com.tr'den ve mağazalarımızdan satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde nedenini belirterek iade edebilirsiniz. İade işlemi, ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir.
  İade edilecek ürün aksesuar vb. parçalarıyla birlikte eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürünün "Garanti Şartları" bölümündeki İade şartlarına tamamen uyması gerekmektedir. İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak ürünün kusurlu çıkması durumunda iade masrafları Luxury Mobilya tarafından karşılanır. İade işlemi, ürünün Luxury'e ulaşmasıyla başlar. Luxury ekibi iade işlemini değerlendirip kısa bir süre içeresinde size sonuç ile ilgili bilgi verecektir. İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama beş (5) iş günü sürmektedir. Not: Özel mobilya tasarımı olarak yaptırılan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.