Lüks Şeftali Orta Sehpa

Stok Kodu : 17389
Favorilerime Ekle
Bu üründe fiyat bilgisi almak için :
Bizi Arayabilirsiniz
Bizi Arayabilirsiniz
Yada
Teklif İste
Fiyat
:
587,64 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Garanti ve İade
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Ürün Satış Durumu
  Şeftali Orta Sehpa
  Ürün Hakkında Bilgi
  1.Sınıf Lake Boya (Çizilmez Parlak).Meyve Şeklindeki Üst Kısım 18 mm 1.Sınıf Medefe.48/54/60 cm Yükseklik,5 cm Çap Ahşap Konik Ayaklar. Vidasız ve Matkapsız Demonte Montaj Kolaylığı.
  Ürünlerimizin tamamında 1.sınıf kalitede ham madde kullanılmıştır. Meyve şeklinde zigon sehpalarımız tasarım tescillidir.Benzer bir ürünü başka bir yerden temin etmeniz mümkün değildir. 3 farklı boyda 3 konik ayak üstüne aparatları ile montaj kolaylığı olan meyve zigon sehpa özel ambalajında Türkiye'nin her yerine günü birlik kargo ile teslim edilebilmektedir.
  Ürünlerimizi farklı kılan özellik ise sıra dışı tasarımı,üzerindeki çizilmez Lake boya ve birçok ürüne 3 ayrı renk uygulanması ile ilgilidir.Sehpa ve mutfak masaları kesim ve zımpara işleminden geçtikten sonra,boya uygulama işlemi için boya bandına alınır ,astar ve zımpara işlemlerinden sonra ilk renk atılır.Kuruma işlemi için,ışıksız ve kapalı bekleme odasında bir gün bekletilir. Sonra 2.renk ve bazı ürünlerde 3.renk uygulanır ve bir diğer gün ise parlağı atılarak, pastası yapılır.Lake boya uzun ömürlü ve çizilmez parlak bir özelliğe sahiptir.İç içe bırakılan zigon sehpalar,bir birlerinin görüntüsünü yansıtır.
  Tüm bu aşamalardan sonra satın alacağınız ürünlerimizden %100 memnun kalacağınızın garantisini verebiliriz.Evinizi ve mutfağınızı; zigon meyve sehpalar,orta meyve sehpalar ve mutfak masası konbini ile çok daha şık bir hale getirebilirsiniz.
  Şeftali Orta Sehpa A kalite MDF malzeme üzerine  1.ci sınıf parlak lake boya, ahşap konik ayak kullanılmıştır.
  Ürünümüz 1. Sınıf malzeme ile üretilmiştir.
  Ürünümüzde sağlığa zarar verecek kanserojen madde bulunmamaktadır. 
  Teknik Özellikler
  2 Yıl Garanti Estetik Duruş Modern Tasarım 
  Ürün Ölçüleri
  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği
  Derinliği Peşin Fiyatı
  Şeftali Orta Sehpa   115 cm  104 cm  cm   590 TL
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.

  Ürün İade Koşulları
  Luxury.com.tr'den ve mağazalarımızdan satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde nedenini belirterek iade edebilirsiniz. İade işlemi, ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir.
  İade edilecek ürün aksesuar vb. parçalarıyla birlikte eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürünün "Garanti Şartları" bölümündeki İade şartlarına tamamen uyması gerekmektedir. İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak ürünün kusurlu çıkması durumunda iade masrafları Luxury Mobilya tarafından karşılanır. İade işlemi, ürünün Luxury'e ulaşmasıyla başlar. Luxury ekibi iade işlemini değerlendirip kısa bir süre içeresinde size sonuç ile ilgili bilgi verecektir. İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama beş (5) iş günü sürmektedir. Not: Özel mobilya tasarımı olarak yaptırılan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.