Lüks Saray Lüks Yemek Odası

Stok Kodu : 25211
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Konsol, Konsol Pano, Yemek Masası ve 6 Adet Kolsuz Sandalye'den oluşmaktadır. TV Ünitesi, Vitrin ve 1 Adet Kollu Sandalye Fiyata Dahil Değildir. Opsiyonel Olarak Satışa Sunulmuştur.
  Ürün Malzemesi
  Oyma Kısımları Poliüretan Döküm, Ön ve Üst kısımlar boyalı MDF'dir. Diğer kısımlar Yonga Levhadır. 
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Konsol 53 cm 216 cm 97 cm
  Konsol Pano 255 cm 230 cm 5 cm
  Yemek Masası 207 cm 114 cm 82 cm
  Kolsuz Sandalye 6 Adet 52 cm 12 cm 50 cm
  Kollu Sandalye 1 Adet (Opsiyonel) 52 cm 12 cm 50 cm
  TV Ünitesi (Opsiyonel) 256 cm 216 cm 51 cm
  Vitrin 1 Adet (Opsiyonel) 130 cm 212 cm 51 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.