Lüks Sameras Modern Koltuk Takımı

Stok Kodu : 18168
Favorilerime Ekle
Bu üründe fiyat bilgisi almak için :
Bizi Arayabilirsiniz
Bizi Arayabilirsiniz
Yada
Teklif İste
Fiyat
:
4.717,64 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Garanti ve İade
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Ürün Satış Durumu
  Ürünümüz takım olarak satışı 3+3+1 kombinasyonunda gerçekleştirilmektedir. Dilerseniz farklı kombinasyonlarda satın alabilirsiniz.
  Orta sehpa, vitrin ve TV Ünitesi fiyata dahil değildir.
  Ürün Hakkında Bilgi
  Sameras Modern Koltuk Takımı salonlarınıza göz alıcı bir ferahlık ve şıklık katacak olan bu ürünümüz kalitenin değişmeyen adresi Luxury Mobilyada.
  Ürünümüzün ters mekanizma özelliği ile yatak olabilmektedir.
  Yatak olabilme özelliğinden dolayı oturum ve sırt bölümlerinde uzun ömürlü, yoğunluğu arttırılarak sertleştirilmiş sünger kullanılmaktadır. 
  Ürün iskeletinde metal profil kullanılmaktadır. 
  Üründe ahşap kısımlar 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal edilmektedir.
  Ön kasa MDF üzeri parke desenli ceviz kaplamadır. 
  Üründe kullanılan kumaş esnemeye dayanıklı, ve leke çıkarıcılar ile silinebilir özelliktedir. 
  Ürünümüz 1. Sınıf malzeme ile üretilmektedir. 
  Ürünümüzde sağlığa zarar verecek kanserojen madde bulunmamaktadır.
  Teknik Özellikler
  2 Yıl Garanti 2016 Tasarım Şık ve Modern
  Ürün Ölçüleri
  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği Peşin Fiyatı
  Üçlü 234 cm 70 cm 93 cm 1800 TL
  Tekli 75 cm 95 cm 80 cm 1120 TL
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.

  Ürün İade Koşulları
  Luxury.com.tr'den ve mağazalarımızdan satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde nedenini belirterek iade edebilirsiniz. İade işlemi, ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir.
  İade edilecek ürün aksesuar vb. parçalarıyla birlikte eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürünün "Garanti Şartları" bölümündeki İade şartlarına tamamen uyması gerekmektedir. İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak ürünün kusurlu çıkması durumunda iade masrafları Luxury Mobilya tarafından karşılanır. İade işlemi, ürünün Luxury'e ulaşmasıyla başlar. Luxury ekibi iade işlemini değerlendirip kısa bir süre içeresinde size sonuç ile ilgili bilgi verecektir. İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama beş (5) iş günü sürmektedir. Not: Özel mobilya tasarımı olarak yaptırılan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.