Lüks Safir Klasik Yemek Odası

Stok Kodu : 20236
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Konsol , Yemek Masası, 6 Adet Sandalye'den oluşmaktadır. Vitrin 1 Adet, Gümüşlük ve TV Sehpası fiyata dahil değildir. Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.
  Ürün Malzemesi Ön Yüzeyinde Bulunan Dökümler Polüretan Dökümdür. Diğer Kısımları Boyalı Mdf.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Konsol  230 cm 104 cm 56 cm
  Yemek Masası 225 cm 120 cm 116 cm
  Sandalye 6 Adet 55 cm 120 cm 55 cm
  Vitrin 1 Adet (Opsiyonel) 160 cm 228 cm 60 cm
  TV Sehpası (Opsiyonel) 207 cm 83 cm 53 cm
  Gümüşlük (Opsiyonel) 130 cm 228 cm 60 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.