Lüks Madesa Klasik Yemek Odası

Stok Kodu : 23418
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Konsol+Ayna, Yemek Masası ve 6 Adet Sandalye ve 2 Adet Kollu Sandalye'den oluşmaktadır. Vitrin, TV Ünitesi fiyata dahil değildir. Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.
  Ürün Malzemesi %100 Ahşaptır.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Konsol+Ayna 215 -185 cm 110 cm 54 cm
  Kollu Sandalye 2 Adet  65 cm 117 cm 65 cm
  Masa 220 cm 82 cm 115 cm
  Sandalye 6 Adet  60 cm 117 cm 60 cm
  TV Ünitesi (Opsiyonel) 192 cm 68 cm 52 cm
  Vitrin(Opsiyonel) 140 cm 215 cm 50 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.