Lüks Kale Avangarde Yemek Odası

Stok Kodu : 21088
Favorilerime Ekle
Bu üründe fiyat bilgisi almak için :
Bizi Arayabilirsiniz
Bizi Arayabilirsiniz
Yada
Teklif İste
Fiyat
:
2.717,36 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Garanti ve İade
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Ürün Satış Durumu
  Gümüşlük ve TV Sehpası fiyata dahil değildir. Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.
  Ürün Hakkında Bilgi
  Kale Avangarde Yemek Odası, şık tasarımı ile evinizin havasını değiştirecek olan bu ürün rakipsiz fiyatların adresi Luxury Mobilyada.
  Konsol dört kapaklıdır. Geometrik kesimle hazırlanmış olan ve taçlı yapısı ile dikkat çeken konsol aynası ürüne şıklık katmaktadır.
  Yemek masası ortadan açılarak büyüyebilmektedir.
  Ürün parçalarında yer alan işlemeler ve fonksiyonel özellikler, sizlere şıklığı ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor.
  Ürünümüzde sağlığa zarar verecek kanserojen madde bulunmamaktadır.
  Kale Avangarde Yemek Odası 1.Sınıf malzeme ile üretilmiştir.>
  Teknik Özellikler
  2016 Tasarım Konforlu ve Kullanışlı Şık ve Avangarde
  Ürün Ölçüleri
  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği Peşin Fiyatı
  Gümüşlük (Opsiyonel)  120 cm 176 cm 41 cm 645 TL
  Konsol 190 cm 81 cm 41 cm 785 TL
  TV Sehpası (Opsiyonel) 176 cm  180 cm 41 cm 560 TL
  Yemek Masası 150/190 cm 90 cm 80 cm 840 TL
  Sandalye 6 Adet 41 cm 44 cm 90 cm 1090 TL
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.

  Ürün İade Koşulları
  Luxury.com.tr'den ve mağazalarımızdan satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde nedenini belirterek iade edebilirsiniz. İade işlemi, ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir.
  İade edilecek ürün aksesuar vb. parçalarıyla birlikte eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürünün "Garanti Şartları" bölümündeki İade şartlarına tamamen uyması gerekmektedir. İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak ürünün kusurlu çıkması durumunda iade masrafları Luxury Mobilya tarafından karşılanır. İade işlemi, ürünün Luxury'e ulaşmasıyla başlar. Luxury ekibi iade işlemini değerlendirip kısa bir süre içeresinde size sonuç ile ilgili bilgi verecektir. İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama beş (5) iş günü sürmektedir. Not: Özel mobilya tasarımı olarak yaptırılan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.