Lüks Aşk Mahal Klasik Koltuk Takımı

Stok Kodu : T20622
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Koltuk Takımı 5+5+1'den oluşmaktadır. Dilerseniz farklı kombinasyonlarda satın alabilirsiniz. Orta ve Yan Sehpa Fiyata dahil değildir. Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.
  İskelet Malzemesi Gürgen Ağacından.
  Malzeme %100 Ahşap.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Beşli Oymalı Kanepe  360 cm 116 cm 100 cm
  Beşli Kapalı Kanepe  340 cm 116 cm 100 cm
  Tekli Koltuk 85 cm 113 cm 80 cm
  Yan Sehpa (Opsiyonel)  68 cm 50 cm 68 cm
  Orta Sehpa Kare (Opsiyonel) 144 cm 68 cm 144 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.