Luitton Luxury Yemek Odası

Stok Kodu : T22944
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Konsol ve Ayna, Yemek Masası, 6 Adet Sandalye'den oluşmaktadır. TV Ünitesi Fiyata dahil değildir.Opsiyonel olarak satışa sunulmaktadır.
  Ürün Malzemesi Metaller Titanyum Metal Kaplama. Diğer Kısımlar Boyalı Mdf.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Konsol 240 cm 58 cm 85 cm
  Konsol Aynası 80,5 cm cm 80 cm
  Yemek Masası 240 cm 78 cm 110 cm
  6 Adet Sandalye 54 bcm 75 cm 43 cm
  TV Ünitesi (Opsiyonel) cm cm cm
  Alt Blok (Opsiyonel) 220 cm 50,5 cm 47 cm
  TV Üst Dolap (Opsiyonel) 34 cm 120 cm 29 cm
  TV Üst Raf (Opsiyonel) 174 cm 67 cm 22 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.