Köşe Takımı Nasıl Seçilmelidir?

Köşe Takımı Nasıl Seçilmelidir?

27 Mart 2018

Mobilyalar bir evde olmazsa olmaz olan parçalardır. Koltuk takımı, yatak ve beyaz eşya gibi temel ihtiyaçlar için kullanılacak olan ürünler farklı modellerde ve zevkle bağlı olarak farklı tasarımlarda olabilir. Koltuk takımları da salon ve oturma odaları için vazgeçilmez olan eşyalardandır. Koltuk takımı olarak piyasada satışta bulunan birçok değişik model vardır. İkili koltuk, üçlü koltuk, tekli koltuk, kanepe takımı ve klasik köşe takımı gibi ürün grupları tercih edilebilecek modeller arasında yer almaktadır. Son yıllarda modern koltuk takımlarının daha revaçta olması ve evlerin de modern görünüm ile inşa edilmesi sebebi ile köşe takımları büyük önem kazanmıştır. Köşe takımları bütün bir halde tasarlanır ve oturmak için oldukça geniş alanları vardır. Bu sebeple hem alt kısımlarındaki sandıklı bazalarda eşya depolama görevi hem de çek yat şeklinde açılarak yatak olarak kullanılabilme işlevine sahiptir.

 

 Köşe Takımları Nerelerde Kullanılır?

 

            Köşe takımlar hem oturma odalarında hem salonlarda hem de Amerikan mutfak tarzında açık mutfak şeklinde tasarlanan evlerde kullanılabilir. Cam önünde ya da duvar önünde köşeye birleşim kısmı gelecek şekilde konulabilen köşe koltuklar yer tasarrufu yapma konusunda da oldukça faydalıdır. Özellikle küçük evlerde ve odalarda tercih edilen bu klasik köşe takımı modelleri renk ve tarz olarak da değişkenlik gösterir. Spor modelli köşe koltukları canlı renklerde ya da pastel renklerde olurken yumuşak ve renkli yastıklar ile şık bir kombin oluştururlar. Klasik köşe takımı modellerinde ise ahşap döşemeler ve koyu renkler tercih edilmektedir. Köşe takımları aynı zamanda odada bulunan halı, perde, yemek masası gibi diğer mobilya ve aksesuarlar ile de uyumlu olmalıdır.

 

 Klasik Köşe Takımı Nereden Alınmalıdır?

 

            Köşe takımları mobilya satış mağazalarından ya da internet üzerinden koltuk ve benzeri ev eşyalarının satıldığı web sitelerinden satın alınabilir. Eşyalar alınırken aynı zamanda web sitelerinin sunmuş olduğu çeşitli indirim seçeneklerinden ve kampanyalardan da faydalanılabilir. Web sitelerinde satın almış olduğunuz ürünlerde kredi kartı ile satın alma işlemi yapılırken de taksit seçeneklerini kullanmak ve ödemede kolaylık imkanından faydalanmak da mümkündür.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.