Veliaht Klasik Yatak Odası

Stok Kodu : T23339
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Gardrop, Karyola, Aynalı Şifonyer, 2 Adet Komodin ve Aynasın'dan oluşmaktadır. Yatak odası takım siparişlerinde şifonyer pufu hediyedir.
  Yatak Ölçüsü 200x200 cm
  Ürün Malzemesi %100 AHŞAP.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Gardrop 286 cm 250 cm 77 cm
  Karyola  240 cm 202 cm 218 cm
  Komodin 2 Adet 82 cm 72 cm 50 cm
  Komodin Aynası 66 cm 87 cm 8 cm
  Şifonyer  210 cm 89 cm 55 cm
  Şifonyer Aynası    220 cm 140 cm 8 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.