Lüks Yalvaç Klasik Yatak Odası

Stok Kodu : 21296
Favorilerime Ekle
Bu üründe fiyat bilgisi almak için :
Bizi Arayabilirsiniz
Bizi Arayabilirsiniz
Yada
Teklif İste
Fiyat
:
23.399,99 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Garanti ve İade
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Ürün Satış Durumu
  Ürün parça satışında fiyat farkı bulunmaktadır.
  Ürünümüz gardırop, karyola, şifonyer, 2 adet komodin ve aynadan oluşmaktadır. Paravan, benç ve dresuar opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.
  Yalvaç Klasik Yatak Odası, klasik çizgilerin yeniden yorumlandığı bu şık tasarım, rakipsiz fiyatların değişmeyen adresi Luxury Mobilyada.
  Şık tasarımı ile klasik çizgilere sadık kalınan dolap, odanıza yeni bir hava katacaktır. Dolap iki adet sürgülü ve iki adet kapaklı bölmeden oluşmaktadır.
  Karyola başlığı taçlı ve olarak tasarlanmıştır.
  Şifonyerde bulunan çekmece bölmeleri kullanım kolaylığı sunmak için tasarlanmıştır.
  Şık ve sıra dışı tasarımı ile dikkat çeken şifonyer aynası ürüne görsellik katmaktadır.
  Komodinlerin şık tasarımı ile bu takım evinizin havasını değiştirecektir.
  Ürünümüz 1. Sınıf malzeme ile üretilmiştir.
  Ürünümüzde sağlığa zarar verecek kanserojen madde içermemektedir.
  Teknik Özellikler
  2016 TasarımKlasik ve EstetikŞık Karyola
  Ürün Ölçüleri
  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği Peşin Fiyatı
  Gardrop cm cm cm 10170 TL
  Karyola cm cm cm 4950 TL
  Şifonyer  cm cm cm 3600 TL
  Komodin (2 Adet) cm cm cm 3960 TL
  Ayna  cm cm cm 885 TL
  Paravan(Opsiyonel) cm cm cm 3600 TL
  Benç(Opsiyonel) cm cm cm 2430 TL
  Dresuar(Opsiyonel) cm cm cm 4500 TL
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.

  Ürün İade Koşulları
  Luxury.com.tr'den ve mağazalarımızdan satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde nedenini belirterek iade edebilirsiniz. İade işlemi, ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir.
  İade edilecek ürün aksesuar vb. parçalarıyla birlikte eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürünün "Garanti Şartları" bölümündeki İade şartlarına tamamen uyması gerekmektedir. İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak ürünün kusurlu çıkması durumunda iade masrafları Luxury Mobilya tarafından karşılanır. İade işlemi, ürünün Luxury'e ulaşmasıyla başlar. Luxury ekibi iade işlemini değerlendirip kısa bir süre içeresinde size sonuç ile ilgili bilgi verecektir. İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama beş (5) iş günü sürmektedir. Not: Özel mobilya tasarımı olarak yaptırılan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.