Lüks Sidney Metal Yemek Odası

Stok Kodu : T19676
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Konsol+Ayna, Masa ve 4 Adet Kolsuz, 2 Adet Kollu Sandalye Kombinasyonundan Oluşmaktadır. TV Ünitesi Ve Dresuar Fiyata Dahil Değildir. Opsiyonel Olarak Satışa Sunulmuştur.
  Ürün Malzemesi Paslanmaz Metal.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Konsol 220 cm 75 cm 120 cm
  Ayna  120 cm 129 cm 7 cm
  TV Ünitesi (Opsiyonel) 230 cm 65 cm 50 cm
  Dresuar (Opsiyonel) cm cm cm
  Masa 240 cm  94 cm 54 cm
  Kolsuz Sandalye (4 Adet) cm cm cm
  Kollu Sandalye ( 2 Adet ) cm cm cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.