Lopes Klasik Koltuk Takımı

Stok Kodu : T17093
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği 3(Klasik Kanepe)+3(Aynalı Kutu Kol Kanepe)+1 kombinasyonundan oluşmaktadır. Orta ve yan sehpa fiyata dahil değildir. Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur
  İskelet Malzemesi Gürgen ağacından.
  Malzeme Oyma kısımları poliüretan döküm, diğer kısımlar boyalı MDF den oluşmaktadır.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Klasik Kanape 260 cm 105 cm 95 cm
  Aynalı Kutu Kol Kanape 250 cm 98 cm 90 cm
  Berjer 75 cm 110 cm 80 cm
  Orta Sehpa (Opsiyonel) 140 cm 40 cm 82 cm
  Yan Sehpa (Opsiyonel) 54 cm 70 cm 54cm

  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.