Loftusa Metal Yemek Odası

Stok Kodu : T24552
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Konsol, Ayna (2 Adet), Yemek Masası, 6 Adet Sandalye'den oluşmaktadır. Vitrin, TV Ünitesi Ve Dresuar Ve Ayna Fiyata dahil değildir.Opsiyonel olarak satışa sunulmaktadır.
  Ürün Malzemesi Titanyum Metal Kaplamalıdır. Diğer kısımlar MDF Üzeri İtalyan Boyadır.
  1. Sınıf Mdf Kullanılmıştır.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Konsol 242 cm 78 cm 55 cm
  Ayna 124 cm 80 cm 10 cm
  Masa 250 cm 80 cm 105 cm
  Sandalye (6 Adet) 63 cm 90 cm 52 cm
  Dresuar+ Ayna (Opsiyonel) 142 cm 101 cm 45 cm
  TV Ünitesi (Opsiyonel) cm cm cm
  Vitrin (Opsiyonel) cm cm cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.