Diego Art Deco Yatak Odası

Stok Kodu : T24606
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Dolap karyola, 2 adet komodin ve şifonyer ve ayna 'dan oluşmaktadır. Şifonyer Pufu Ve 6 Kapaklı Gardrop Fiyata Dahil Değildir. Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.
  Yatak Ölçüsü 180x200 cm
  Ürün Malzemesi Metaller Titanyum Kaplama. Diğer Kısımlar Boyalı Mdf.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Gardrop 260 cm 240 cm 63 cm
  Karyola 193 cm 160 cm 7 cm
  Şifonyer 180 cm 85 cm 55 cm
  Komodin 2 Adet 66 cm 55 cm 45 cm
  Şifonyer Ayna 180 cm 111 cm cm
  Şifonyer Puf (Opsiyonel) cm cm cm
  6 Kapaklı Gardrop (Opsiyonel)  310 cm 240 cm 63 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.