Avanos Luxury Makam Odası

Stok Kodu : T23097
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Ürünümüz takım olarak Masa ve Konsol' dan oluşmaktadır. Etajer, Sehpa, Makam koltuğu, Makam Odası Konsol Panosu, Misafir koltuğu, Dönerli misafir koltuğu, Üçlü koltuk ve berjer fiyata dahil değildir. Opsiyonel olarak satışa sunulmaktadır.
  İskelet Malzemesi Gürgen ağacından üretilmiştir.
  Malzeme
  Ürün Adı Genişlik Yükseklik Derinlik
  Makam Odası Masa  300  cm 78 cm 105 cm
  Makam Odası Sehpa (Opsiyonel) 90 cm 42 cm 90 cm
  Makam Odası Konsol 90 cm 42 cm 90 cm
  Makam Odası Konsol Panosu (Opsiyonel) 362 cm 230 cm 20 cm
  Makam Odası Etajer (Opsiyonel) 240 cm 67 cm 75 cm
  Misafir Koltuğu (Opsiyonel) cm cm cm
  Dönerli Misafir Koltuğu (Opsiyonel) cm cm cm
  Makam Koltuğu (Opsiyonel)  cm cm cm
  Üçlü Koltuk (Opsiyonel) 195 cm 77 cm 80 cm
  Berjer (Opsiyonel) 80 cm 77 cm 80 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.