Lüks ve Klasik Mobilyanın En Kaliteli Adresi
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Violet Özel Yemek ve Toplantı Masası

Ürün Kodu : T26974
İletişime Geç Fiyat Alın
Tüm Dünya'ya Teslimat Yapıyoruz
Mimari Hizmet Talebi
Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Kurulum
İade & Değişim
2 Yıl Garanti
Güvenli Ödeme
9 Taksit İmkanı

Özel ve büyük toplantı masaları, genellikle iş toplantıları, seminerler ve konferanslar için kullanılır. Bu tür masalar, standart toplantı masalarından daha büyük boyutlardadır ve daha fazla kişiye toplantı yapma imkanı sunar.

Özel ve büyük toplantı masaları, genellikle ahşap, mermer veya cam gibi malzemelerden üretilir. Ahşap masalar, doğal bir görünüme sahip olmaları ve dayanıklılıkları nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Mermer masalar, şık ve modern bir görünüme sahip olmaları nedeniyle tercih edilir. Cam masalar ise modern ve ferah bir görünüme sahip olmaları nedeniyle tercih edilir.

Özel ve büyük toplantı masaları, toplantıların verimli bir şekilde geçmesine yardımcı olur. Bu tür masalar, katılımcıların rahatça oturabilmesi ve birbirleriyle rahatça iletişim kurabilmesi için yeterli alan sağlar. Ayrıca, masanın büyüklüğü, toplantının resmi bir havada geçmesine yardımcı olur.

Özel ve büyük toplantı masaları, iş dünyasında önemli bir yere sahiptir. Bu tür masalar, iş toplantılarının verimli bir şekilde geçmesine yardımcı olur ve iş ilişkilerinin gelişmesine katkıda bulunur.

Tüm Dünyaya Teslimat

Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

Kurumsal Satış

Luxury Line olarak yurt içi ve yurt dışındaki otel, cafe, restoran, ofis ve konut projelerinin A’dan Z’ye tüm mobilya ve dekorasyon ihtiyaçlarına yönelik kurumsal çözümler de sunuyoruz. Zengin koleksiyonumuz içende yer alan yüzlerce ürün seçeneği ile hizmetinizdeyiz.

Mimari İşbirliği

Yurt içi ve yurt dışındaki mimar ve iç mimarların çözüm ortağı olmaya hazırız. Projelerinizin mobilya, aksesuar ve tamamlayıcı dekorasyon ürünleri konusunda destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Üretim

Sadece size özel…
Klasik ve modern çizgileri ustalıkla harmanlayan tasarım tecrübemiz, sizi tam olarak anlayan mimari birikimimiz ve hayallerinizi gerçeğe dönüştüren kusursuz üretim gücümüzle hizmetinizdeyiz. Siz tarzınızı seçin, biz tasarlayıp gerçeğe dönüştürelim.

Ödüller

Kalitemiz tescilli, hizmetlerimiz ödüllü!
LUXURY LINE markasının arkasındaki kurumsal vizyon ve kalite anlayışı, ulusal ve uluslararası ölçekteki önemli kurum ve kuruluşlarca tescillenmiştir. Yine markamızın sahip olduğu hizmet anlayışı, bugüne kadar pek çok ödüle layık görülmüştür.

Sponsorluklar

Geçmişimizle gurur duyuyoruz…
Sektörünün önemli firmaları arasında bulunan ve LUXUR LINE markasını bünyesinde bulunduran kurumsal yapımız, şimdiye dek pek çok önemli şirketin ve milyonlarca hayranı olan seçkin isimlerin referansını almıştır.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.