Veliaht Klasik Yemek Odası

Stok Kodu : T23340
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Konsol, Yemek Masası ve 6 adet Sandalye'den oluşmaktadır. TV Ünitesi, Gümüşlük, Vitrin fiyata dahil değildir. Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur..
  Ürün Malzemesi %100 AHŞAP.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Konsol 250 cm 109 cm 60 cm
  Konsol Aynası 200 cm 140 cm 8 cm
  Yemek Masası 289 cm 67 cm 140 cm
  Sandalye (6 Adet) cm cm cm
  Vitrin (Opsiyonel) 176 cm 225 cm 62 cm
  TV Ünitesi (Opsiyonel) 205 cm 72 cm 60 cm
  Gümüşlük (Opsiyonel) 92 cm 225 cm 62 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.