Lüks ve Klasik Mobilyanın En Kaliteli Adresi
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Lüks & Klasik Puf Koltuk Modelleri ve Fiyatları 2024

Kompakt, rahat, taşıması kolay ve şık tasarımların bir arada bulunduğu Luxury Mobilya Koleksiyonu, lüks & klasik puf koltuk modelleri ile evinizin her köşesinde ortamı renklendirecek stillere imza atıyor. Yatak odalarından antrelere kadar her yerde rahat oturma alanı sunan puf koltuk koleksiyonumuz klasik tarz ile tam uyumlu ve konforlu mobilyalardan oluşuyor. Bulundukları ortama şık ve lüks görünüm katan klasik puf koltuklarla iç tasarımızı zevkinize göre şekillendirmeniz mümkün.

Lüks & Klasik Puf Koltuk Modelleri

Kol dayamalı, sandıklı, küçük, büyük, dikdörtgen veya silindir puflar… Klasik puf koltuklar yaşam alanlarının stilini destekleyecek şekil, renk ve kaliteli malzemeler ile tasarlanmıştır. Makyaj masasının önünde veya dresuar ve ayna takımı ile birlikte kullanılabilecek bu modeller konfordan ödün vermeden çeşitli boyutları ile yaşam alanlarında dekorasyonu zenginleştirirler. Gerektiğinde bir sehpaya dönüşebilen veya saklama alanı ile daha işlevsel hale dönüştürülebilen klasik puf modelleri için Luxury Mobilya mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Lüks Ayaklı Puf Modelleri

Daha şık bir görünüm için ayaklı olarak tasarlanan klasik puf modelleri pratik kullanımı ve estetik görünümü ile tüm iç mekanlara uyum sağlarlar. Yatak odasında makyaj aynaları veya antrelerde dresuar takımı ile birlikte tercih edilen lüks ayaklı puf modelleri hem bir alanı ihtişamlı gösterebilecek kadar büyük hem de mobilyaların altına kolayca sığabilecek kadar küçük ve zarif görünümde olabiliyorlar. Ayaklı puf modelleri ayrıca yatak ucu sehpası olarak da tercih edilebiliyor.

Oturma odasında, dinlenme köşesinde veya koltuk takımının yanına yerleştirilerek dekore edilebilen puf koltuklar, çok yönlülük ve işlevsellik bakımından üstün özellikler ile donatılmıştır. Kişisel zevklerinize ve dekoruna katkıda bulunacağı alanın tarzına uygun ürünler tercih ederek, kaliteli Luxury Mobilya puf koltuk modellerini uzun süre kullanabileceksiniz.

Yatak Odaları için Puf Modelleri

Evin neredeyse her odasında çeşitli dekor unsurları ile cezp edici aksesuarlardan olan puflar, iç mekanlara derinlik ve hoş görünüm kazandırmak için tasarlanmıştır. Her biri zarif ve şık modellerdir ve yaşam alanlarına lüks bir hava katarlar. Özellikle rahat olmaları yatak odası veya giyinme odası gibi alanlarda tercih edilmelerini sağlıyor. Oymalı işlemeleri ve kumaşındaki doku detayları ile klasik tarzı tamamıyla yansıtan puf koltuk koleksiyonumuz yatak odalarında boy aynasının önünde veya makyaj aynasının önünde kullanabileceğiniz naif ve hoş tasarımlardan oluşmaktadır.

Lüks Antreler için Klasik Puf Koltuklar

Misafirlerimizi ilk olarak karşıladığımız antrelerimizi çeşitli dekor unsurları ile daha hoş hale getirerek ortamı daha davetkar hale dönüştürmek mümkün. Özellikle lüks antrelerde görmeye alışkın olduğumuz dresuar takımı ile uyumlu puf çeşitlerimiz arasından hoş bir kombin oluşturacak modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Puflar ayna ve dresuar ile bir arada kombinlendiğinde antreleriniz hem dinlenme için bir köşe, hem de evden ayrılmadan önce önünde hazırlandığınız bir alana dönüşebilir. Antrelerde kullanılan puf modellerinin pek çoğu daha zarif görünümü nedeniyle ayaklı puf modelleri arasından seçilir. Aynı zamanda alanı daha zengin göstermesi için antrelerde dikdörtgen şekilli ve uzun modeller tercih edildiğini söylemek mümkündür.

Lüks & Klasik Puf Takımları

Luxury Mobilya mağazamızda her bir ürünü tekli olarak ve zevkinize göre değişiklikler yaptırarak satın alabilirsiniz. Klasik puf modellerimiz mevcut mobilyalar ile uyumlu olabilsin diye pek çok farklı renk, boyut ve çeşitli oymalar ile zenginleştirilmiştir. Klasik puf koltuk modellerimiz arasında antreler ve yatak odaları için tercih edilebilecek oldukça lüks görünümlü ve kaliteli mobilyalar bulunmaktadır. Klasik puf takımlarımız opsiyonel mobilyalardan oluşur.

Klasik Dresuar Takımı ve Puf Modelleri

Dresuar takımımız ayna ve dreusardan oluşur. Takım içerisinde opsiyonel olarak beğeninize sunulan puf modellerine yer verilmektedir. Böylece antrenizi birbiriyle uyumlu parçalar ile dekore etmek istediğinizde dresuar takımı ile birlikte özel olarak üretilecek puf modelini de kararlaştırabilirsiniz. Antrelerde uzun bir boy aynasının altında dresuar olmadan da oturarak makyaj yapmaya veya hazırlanmaya imkan tanıyan puf ile birlikte opsiyonel olan parçalara dikkat edebilirsiniz.

Klasik Puf Takımı Modelleri

Mobilya koleksiyonumuzda yer verdiğimiz klasik puf takımlarımız pek çok renk ve tasarım farkı ile beğeninize sunuluyor. Klasik puf takımlarımız arasında genellikle dresuar ve ayna ile birlikte yapılan kombin akla ilk gelen dekor unsurudur. Bunun yanı sıra hem yatak odasında makyaj aynası hem de boy aynası önünde zaman geçirirken aynı zamanda dinlenmeye fırsat veren puf koltuk modellerine yer vermek oldukça doğru bir karar olabilir.

Genellikle yerden tasarruf olsun veya dağınıklığı önlesin diye sandıklı puflara ilgi yüksek olsa da firma olarak klasikten şaşamayanların tercihi ayaklı ve lüks puf koltuk modellerini sizler için özel olarak tasarlıyoruz. Luxury Mobilya web sitemizden beğeninize sunduğumuz modelleri inceleyebilir, ürünlere daha yakından bakmak isterseniz mobilya mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Lüks & Klasik Puf Koltuk Fiyatları 2024

Oturma alanlarında, özellikle yatakların ayak ucunda veya yatak odasında makyaj aynasının önünde kullanılabilen klasik puf modellerimiz kullanım amaçlarına uygun olabilmesi için çeşitli boyutlarda üretilmektedir. Hem boyutları hem de tasarımındaki detaylar göz önünde bulundurulduğunda puf fiyatlarının değişken olduğunu söylemek mümkün.

Luxury Mobilya lüks & klasik puf koltuk fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz web sitemizde yer alan her model için “Fiyat Alın” butonuna tıklayabilirsiniz. Aynı zamanda sabit veya Whatsapp hattımız üzerinden mağazamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kredi kartı, havale, nakit ve bitcoin ile ödeme gibi pek çok ödeme yöntemi ile güvenli satış işlemleri gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimize yakından bakmanız ve cazip fiyat tekliflerimizden yararlanabilmeniz için sizleri Masko’da bulunan mağazamıza bekliyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.