Nakliye / Montaj Soru & Cevap
 • Şehir dışına satışınız var mı ?

  Evet, Türkiye’nin her yerine satışımız bulunmaktadır

 • Peki 500 TL altı alışverişlerde veya teslimat ilçeye olacaksa durum nedir ?

  500 TL altı alışverişlerde veya teslimat ilçeye olacaksa oluşacak kargoyu siz ödüyorsunuz ancak kargoyu çok yüksek tutmamaya gayret ediyoruz. Bazı ilçelere ücretsiz teslimat yapılabilmektedir. Bu konuda lütfen 444 888 6 dan bilgi alınız.

 • Ürünler kaç günde elimizde olur ?

  Siparişiniz, ürününe göre ortalama 3 ila 18 iş günü içinde teslim edilir. Erken gönderilme veya gecikme durumlarında size bilgi maili gönderilir veya telefon edilir. Sitemiz üzerinden sipariş vermişseniz siparişinizin durumu ile ilgili işlemleri "Sipariş Takip" menüsünden takip edebilirsiniz.

 • Nakliye ücretli mi, ücretsiz mi ?

  500 TL ve üzeri alışverişlerinizde Türkiye’nin her yerine (bütün il merkezlerine ve bazı ilçelere) ürünlerimizi Ücretsiz bir şekilde gönderiyoruz. Alacağınız ürünün tutarı 500 TL’ye yakınsa ÜCRETSİZ teslimattan faydalanabilmeniz için siparişinizi 500 TL’ye tamamlamanızı öneriyoruz.

 • Ürünü ben alsam siparişi belirteceğim yere ya da kişiye yapabilir misiniz ?

  Evet, ister kredi kartı olsun ister banka havalesi, bütün ödeme şekillerinde ürün teslimatı, ödemeyi gerçekleştiren kişiye yapılabildiği gibi siparişi veren kişinin belirteceği 3.'üncü şahıslara da yapılabilir.

 • Siparişinizin size hızlı bir biçimde ulaştırılması için dikkat etmeniz gerekenler:

  Lütfen üyelik bilgilerinizi doğru giriniz (adres, telefon vb bilgiler…). Siparişinizle ilgili ödemenizi kredi kartı veya havale ile gerçekleştiriniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.