Müşteri Bilgilendirme
 • Siparişlerim Elime Ne Zaman Ulaşır ?

  Mağazalarımızdan ve internet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde siparişinizden ürünler depo stoklarımızda mevcut ise İstanbul içi 3 ile 7 iş günü içersinde, İstanbul dışı teslimatlarımız da ise 7ile 10 gün içinde teslimini gerçekleştirebiliriz.Sipariş verdiğiniz ürün depo stoklarımızda mevcut değilse İstanbul içi teslimat süresi 7 ile 21 iş günü içinde İstanbul dışı teslimatı ise 15 ile 45 gün içersinde teslimi gerçekleşir.

 • Stok Durumu Hakkında

  Beğenmiş olduğunuz ürünlerin stok durumlarını ve teslimat sürelerini 0216 474 77 77 'yi arayarak müşteri hizmetlerimizden öğrenebilirsiniz.

 • Kargo Ücretleri ve Kargo Hakkında

  Türkiye sınırları içersinde tüm illere gönderilecek ürünlerde nakliye bedeli Luxury mobilyaya ait olup nakliyeler bina önü teslimatı yapılır. İl ve il merkezlerine yapılan nakliyelerimizde ek bir ücret talep edilmemektedir ancak bazı ilçe merkezlerine ve kasabalarına nakliye şirketinin güzergahında olmadığı için ek bir nakliye yapılmaktadır bu ek nakliye bedeli müşterilerimize yansıtılır.Bu ücreti satış temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz. ( 0216 474 77 77 ) Not: Bazı illere nakliye hizmetimiz bulunmamaktadır nedeni bu il veya ilçe merkezlerine araçlarımız sık çıkmadığı için gecikme yaşanmaktadır. Müşterimizin isteğine göre ürün gönderimi yapılabilmektedir.

 • Hatalı ve Eksik Parçalar

  Yapılan teslimatlarda ve kurulumlarda hatalı ve eksik parçanız geldiği takdirde hatalı ve eksik parçanız not alınır ve firmamız tarafından temin edildikten sonra hatalı ve eksik parçanızın eksiği giderilir.

 • Kargo Esnası Sırasında

  İl dışı nakliyelerimizde tüm ürünlerimiz sigortalı olup ürün hasarlı ve değişik bir ürün geldiği takdirde değişimi mevcuttur.

 • SSH - Satış Sonrası Destek Hizmetimiz

  Luxury mobilyadan satın almış olduğunuz ürünler 2 ile 5 yıl arasında garanti kapsamı içersindedir. Ürünlerinizde herhangi bir arıza veya sorun oluştuğunda 0216 474 77 77 numaralı telefona arıza kayıt açtırırsanız yetkili servisteki arkadaşlarımız en kısa sürede siz değerli müşterilerimizin arızasını gidermek için hizmetinizde olacaktır. Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilinirliğini bozmadan teslim tarihinden (fatura tarihinden) itibaren 7 iş günü içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

 • İade Şartları Nelerdir

  İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken unsurlar asagıdaki gibidir. Bu unsurlardan herhangi birisinin olmaması durumunda ürün iadesi kabul edilmeyecektir. Ürünün faturası İade formu İade gerekçesi 7 günlük süre içersinde iade edilecek ürünlerin kutusu ambalajı varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir… Orijinal kutusu ambalajı bozulmuş satın alınabilirliği kaybolmuş ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir. Not: Hasarlı ve ayıplı ürünlerin değişimi mevcut olup, ancak müşterimiz beğenmediğinden dolayı ürünlerini iade ettiği takdirde yukarıdaki şartlar geçerli olup ürün nakliyesi ve bedeli de müşterilerimize aittir.

 • Garanti Şartları ve Koşulları

  Ürünlerimiz 2 ile 5 yıl arasında garantili olup garanti şartları Tüketici hatasından kaynaklanmayan nedenler Darbe sonucu kırılma farbe sonucu yırtılma (dış etkenler ile ) gibi etkenler garanti kapsamına girmez.. Yanma, kırılma, kesilme gibi durumlarda garanti kapsamında değildir. Ürünlerin nakliye ve kurulumu esnasında doğabilecek hasarlara karsı garanti kapsamındadır..(sevkiyat ekibimiz tarafından)

 • Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim

  Ödeme yapıldıktan sonra siparişinizi 7 ile 10 gün içerisinde iptal edebilirsiniz. (Müşteri temsilciniz ile iletişime geçiniz)

 • Teslimat ve Fatura Adresleri

  Siparişiniz sizin girmiş ve belirtmiş olduğunuz adresinize gönderimi sağlanacaktır.

 • İnternet Sayfasınızdan Size Nasıl E-mail Gönderebilirim?

  Bütün sorularınızı, "Müşteri Hizmetleri" sayfamızdaki "Bize Sorun" sayfasını kullanarak bize iletebilirsiniz. Sorularıma gönderdiğiniz cevaplara nerden ulaşabilirim sitede görebilir miyim? . Size verdiğimiz cevabı anketimizi doldurarak değerlendirebilirsiniz.

 • Sitenizin Üyelik Avantajları Nelerdir?

  Bütün sorularınızı, "Müşteri Hizmetleri" sayfamızdaki "Bize Sorun" sayfasını kullanarak bize iletebilirsiniz. Sorularıma gönderdiğiniz cevaplara nerden ulaşabilirim sitede görebilir miyim? . Size verdiğimiz cevabı anketimizi doldurarak değerlendirebilirsiniz.

 • Aradığım Ürünleri Site İçersinde Nasıl Bulacağım ?

  Sitemizde tüm sayfalarımızda sol üst tarafta "ARAMA "başlığı altında / ürün kodunu / modelini yazıp, arama yapabilirsiniz.

 • Ödeme Seçenekleri

  Ödeme seçeneklerimiz arasında nakit ödeme ,kredi kartı ile ödeme ,kredi kartına taksitli seçeneklerimiz ve özel ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.