Lüks Sileya Genç Odası

Stok Kodu : 25039
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği 3 Kapılı Dolap, Karyola ve 1 Adet Komodin'den oluşmaktadır. Fiyata Dahil Olmayan Modüller Opsiyonel Olarak Belirtilmiştir.
  Yatak Ölçüsü 180x200 cm
  Ürün Malzemesi %100 Boyalı MDF.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  3 Kapılı Dolap 154 cm 203 cm 63 cm
  90*200 Karyola 210 cm 107 cm 106 cm
  Komodin 1 Adet 55 cm 60 cm 50 cm
  Şifonyer (Opsiyonel) 95 cm 100 cm 50 cm
  Kitaplık (Opsiyonel) 78 cm 203 cm 45 cm
  Çalışma Masası (Opsiyonel) 120 cm 107 cm 60 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.