Lüks Şehrazat Lake Oymalı Klasik Yemek Odası

Stok Kodu : 25323
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Luxury Line Mobilya’nın 2020 koleksiyonundaki Şehrazat Yemek Odası takımı, antika havasına sahip klasik hatlarıyla öne çıkarken, doğal ahşap üzerine özel lake oymalarıyla göz kamaştırıyor. Sahip olduğu ihtişamlı tasarımıyla, bulunduğu mekana zenginlik katan bu muhtaşem koleksiyon, altın varaklı süslemeleriyle de dikkat çekiyor. Oyma el işçiliğin nadide bir örneği olan Şehrazat Yemek Odası takımı, estetik ve konforu bir arada sunuyor.

  Ürün Ölçüleri
  Parçalar Genişlik Yükseklik Derinlik
  Konsol 245 cm 112 cm 56 cm
  Gümüşlük 165 cm 225 cm 60 cm
  Vitrin 115 cm 225 cm 55 cm
  Masa 280 cm 80 cm 135 cm
  Ayna 210 cm 130 cm 7 cm
  Plazma 200 cm 75 cm 60 cm


  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.