Lüks Amenno Genç Odası

Stok Kodu : 25029
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği 3 Kapılı Dolap, Karyola ve 1 Adet Komodin'den oluşmaktadır.Fiyata Dahil Olmayan Modüller Opsiyonel Olarak Belirtilmiştir.
  Yatak Ölçüsü 180x200 cm
  Ürün Malzemesi %100 Boyalı MDF.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  3 Kapılı Dolap 150 cm 220 cm 60 cm
  120*200 Karyola 210 cm 131 cm 137 cm
  Komodin 1 Adet 55 cm 65 cm 47 cm
  Şifonyer (Opsiyonel) 101 cm 193 cm 50 cm
  Bench(Opsiyonel) cm cm cm
  Sandalye (Opsiyonel) cm cm cm
  Çalışma Masası (Opsiyonel) 120 cm 119 cm 60 cm
  Kitaplık (Opsiyonel) 82 cm 220 cm 42 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.