Lüks ve Klasik Mobilyanın En Kaliteli Adresi
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Bahçe Mobilyası ve Bahçe Oturma Grupları 2024

Güzel bir bahçeniz varsa, buranın tadını özellikle bahar ve yaz aylarında çıkarmak istersiniz. Bahçede keyifli bir zaman geçirmek için ise ihtiyacınız olan tek şey, bahçe mobilyalarıdır. Bahçe mobilyaları sayesinde, sevdiklerinizle ve misafirlerinizle uzun saatler boyunca açık havanın da tadını çıkarabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bahçe mobilyaları veranda ve teraslarda da rahatlıkla kullanılabilirler.

Oturma grubu içerisinde yer alan bahçe mobilyaları farklı üretim materyallerine, tasarımlara ve ürün içeriklerine sahiptir. Tercih edeceğiniz bahçe mobilyası modeli, bahçenizin durumuna göre değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte konforlu ve rahat bir bahçe mobilyası sayesinde, sıcak yaz akşamları serin bir şekilde oturabilir ve bir şeyler atıştırırken havanın tadını çıkarabilirsiniz. Bahçe mobilyalarının önemli özelliklerinden biri model seçeneklerdir. Lüks ve klasik tarzlara sahip bahçe mobilyaları birçok farklı modele sahiptir. Bu modellerin her birine kendine ait tasarımsal ve teknik özellikleri bulunabilir. Bahçe mobilyası kimi zaman tek bir ürün halinde olabilir. Çoğu zaman ise takım halinde satışa sunulur. Bu takımlarda masalar, sandalyeler, koltuklar, sehpalar, puflar ya da salıncaklar bulunabilir. Takımlarda ne bulunacağı seçeceğiniz modele bağlıdır.

Bahçe mobilyalarının çeşitli hava durumlarına karşı dayanıklı olması, kullanıcıların tercihinde önemli etkenlerden biridir. Dış mekânlarda yer alan bu mobilyalar, yağmur, güneş ışığı, rüzgar gibi çeşitli hava olaylarına karşı oldukça dayanıklıdır. Bu özellikleriyle satın aldığınız bahçe mobilyalarını yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Bahçe Mobilyası Modelleri 2024

Bahçe mobilyaları dendiğinde genellikle masa ve sandalye gibi anlaşılsa da, aslında birçok farklı model bulmak mümkündür. Bahçe mobilyaları modelleri çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Bahçelerde kullanılan köşe takımları, yaygın biçimde görebileceğiniz modellerden biridir. Bu köşe takımlarıyla verandalarda da sıklıkla karşılaşabilirsiniz. Köşe takımları, oldukça rahat ve konforlu bir yapıya sahiptir. Bu sayede uzun saatler boyunca sevdiklerinizle bu takımlarda keyifle oturabilirsiniz.

Masa takımları bahçe mobilyaları içerisinde sıklıkla kullanılan bir diğer seçenektir. Bu takımlarda genellikle bir masa ve sandalyeler vardır. Sandalye sayısı ise masa ebadına göre değişiklik gösterir. 6 kişilik ve 8 kişilik masa takımları yaygın olarak kullanılır. Masa takımlarında çok farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ahşap bahçe masa takımları, oldukça şık ve zarif bir görünüm sağlar. Bunun yanı sıra farklı üretim materyalleriyle yapılmış masa takımlarını bulmak da mümkündür.

Bahçenizi bir yaşam alanına dönüştürmek için kullanabileceğiniz bahçe mobilyası modellerinden bir diğeri ise koltuk takımlarıdır. Bahçe koltuk takımları genellikle 3+1+1 üründen oluşur. Farklı ürün içeriklerini bulmak da mümkündür. Bununla birlikte bu takımlarda orta sehpa, yan sehpa, puf gibi seçeneklerde bulunabilir.

Bunların yanı sıra bahçelerinizde kullanacağınız lüks ve klasik bahçe mobilyaları arasında salıncaklar ve dinlenme koltukları da vardır. Bunlar genellikle ayrı ayrı satışa sunulur. Küçük ölçülere sahip salıncaklar ve dinlenme koltukları olabileceği gibi, çok sayıda kişinin dinlenebileceği ürünler bulmak da mümkündür.

Çok çeşitli bahçe mobilyaları bulmak mümkündür. Bununla birlikte bahçe mobilyalarının en önemli özelliği ise konforlu ve rahat olmasıdır.

Bahçenizin Keyfini Çıkarmaya Hemen Başlayın

Bahçesi olan bir evde yaşamak birçok kişinin hayalidir. Siz bu hayalinizi gerçekleştirdiyseniz ve bahçeli bir evde yaşıyorsanız, bahçenin keyfini sonuna kadar çıkarmak istersiniz. Bunu sağlamanın en iyi yolu da bahçe takımları edinmekten geçer. Bahçe mobilyaları ile konforlu bir kullanıma kavuşabilir ve bu alanı çok daha efektif biçimde kullanabilirsiniz. Bahçe mobilyalarının işlevsel özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda estetik bir görünüm sunma tarafları da vardır. Son derece şık ve zarif olan bu mobilyalar, bahçelerinizin atmosferini de tamamen değiştirecektir.

Bir bahçe takımı satın alarak, bu alanı çok daha etkin biçimde kullanmaya başlayabilirsiniz. Bahar aylarında ve yaz akşamlarında bahçeniz oldukça keyifli bir oturma alanına dönüşecektir. Bu sayede sevdiklerinizi, arkadaşlarınızı ya da akrabalarınızı bahçenizde keyifli biçimde oturmaya davet edebilirsiniz. Bir masa takımıyla, yemeklerinizi dahi bahçede açık havada yiyebilirsiniz. Yine oldukça konforlu bir bahçe koltuk takımı alarak, uzun sohbetlerinizi hatta kimi zaman iş görüşmelerinizi dahi burada gerçekleştirebilirsiniz.

Lüks bahçe takımları sayesinde bahçeniz çok farklı bir görünüme kavuşacaktır. Bu sayede misafirlerinizi önce estetik açıdan sonrasında ise konforuyla etkileyecek klasik bir bahçe mobilyasına sahip olabilirsiniz.

Lüks ve Klasik Bahçe Mobilyası Seçimi

Bahçe mobilyaları arasında salıncak, sandalye, sehpa, saksı ve hatta şezlong da sayılabilir. Bu ürünlerden herhangi birini tercih edebilir ve bahçenizdeki konforu çok daha fazla ön plana çıkarabilirsiniz. Lüks ve klasik bahçe mobilyası seçerken ise dikkat edilmesi gereken bazı faktörler vardır. Bu faktörlere dikkat etmeniz halinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz, konforlu ve şık bahçe mobilyalarına sahip olabilirsiniz.

Seçim yaparken dikkat edilmesi gereken ilk nokta ihtiyaçlarınızdır. Nasıl bir bahçeniz olduğuna, misafir sayınıza ve amaçlarınıza göre farklı tiplerde bahçe mobilyaları tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer teras ve veranda gibi alanlar için bu mobilyaları tercih edecekseniz, buralara uygun seçenekleri değerlendirmeniz gerekir. Teras mobilyaları, bahçe mobilyalarına oranla daha az ürüne ve küçük ebatlara sahip olacaktır. Teraslar genellikle daha kısıtlıyken, bahçeler daha büyük alanlarına sahiptir.

Bunun yanı sıra üretim materyalleri son derece önemlidir. Mobilyalarınız bahçede duracağı için hava koşullarından etkilenmeyen mobilyalar tercih etmeniz gerekir. Estetik açıdan da bahçe mobilyalarının seçimine ekstra önem göstermeniz gerekir. Bahçe mobilyaları çok farklı tasarımlara ve tarzlara sahiptir. Genellikle basit bir görünüme sahip olsalar dahi, işlevsel olarak çok farklı tarzdaki ürünleri barındırabilirler. Bu ürünler genellikle açık renklere sahip olmakla birlikte, farklı renklerdeki bahçe mobilyalarını tercih etmek de mümkündür.

Dış mekânların vazgeçilmezi olan lüks ve klasik bahçe mobilyalarında dikkat etmeniz gereken son faktör ise fiyatlardır. En Tarz bahçe oturma grubu modellerini Luxury.com.tr'de hemen keşfedin.

Bahçe Koltuk Takımı ve Bahçe Mobilyası Fiyatları

Bahçe mobilyaları fiyatları hangi ürünü tercih edeceğinize göre değişiklik gösterir. Her bir modelin kendine ait özelliklerinin yanı sıra farklı bir fiyatı olabilir. Lüks ve klasik bahçe mobilyalarının fiyat aralıkları oldukça geniş bir spektruma sahiptir. Bu spektrum içerisinden bütçenize uygun bir modeli bulmanız son derece olasıdır.

Bahçe mobilyalarında fiyatların belirlenmesindeki en önemli faktör, ürünün ne olduğudur. Koltuk takımları, masa takımları, köşe koltuklar ya da dinlenme koltukları çok farklı fiyatlara sahip olabilirler. Fiyatların belirlenmesindeki önemli faktörlerden biri de üretim malzemelerdir. Üretim malzemesinin kalitesi arttıkça, mobilyaların fiyatları da artacaktır. Bununla birlikte ebatlar ve tasarımsal özellikler gibi fiyatlara etki eden başkaca faktörler de bulunmaktadır. Son derece dayanıklı olan bahçe mobilyalarının temizlikleri de oldukça kolaydır. Nemli bir bez ile silmeniz, bu mobilyaların temiz kalmasını sağlayacaktır.

Siz de bahçeniz, verandanız ya da terasınız için konforlu ve şık bir mobilya modeli istiyorsanız, hemen bizi ziyaret edebilirsiniz. LUXURY LINE olarak, onlarca farklı seçenekteki lüks ve klasik bahçe mobilyasını sizler için tasarladık. Bu tasarımlar arasından kendiniz için en uygun olanını seçebilir ve avantajlı tekliflerimizden yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Bu mobilyalara hızlı biçimde kavuşarak, bahçenizin tadını çıkarmaya vakit kaybetmeden başlayabilir, yıllar boyunca kullanacağınız bahçe takımlarının keyfini çıkarabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.