Lüks ve Klasik Mobilyanın En Kaliteli Adresi
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Lüks & Dekoratif Avize Modelleri ve Fiyatları 2024

Gösterişli detayların lüks olarak değerlendirilmesinde etkili olduğu dekoratif avizeler, sayısız model ve seçeneği nedeni ile kolay sınıflandırılamayan birer sanat eserleridir. Metal işçiliğin lüks görünüme ulaşması için avize modelleri varak süslemelerden ince kristallere kadar pek çok seçeneğin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Boyutları düşünüldüğünde her lüks ve dekoratif avizenin çok büyük olması gerekmediğini luxury.com.tr’de hissedebiliyorsunuz. Armatürün yaydığı ışığın kalitesi, büyülü ışıltıyı ve lüks görünümü tüm odaya yaymaya yeterli olacaktır.

Yaşam alanlarında birçok odayı zenginleştirecek lüks & dekoratif avize modelleri için Luxury Line’ın çarpıcı iç tasarım fikirlerine göz atabilir, dekora çekicilik, gösteriş ve konfor kazandıracak lüks avize modellerimizi inceleyebilirsiniz. Dilerseniz kişiye özel avize tasarımı yapıyor ve üretimini gerçekleştirerek dünyanın her yerine ulaştırıyoruz.

Lüks & Dekoratif Avize Modelleri

Klasik mobilya tarzında avize modelleri tasarlayan Luxury Line olarak evlerin yemek odaları, oturma odaları, salonlar ve giriş alanlarının yanı sıra otel, cafe, restoran ve ofis alanları için dekorasyona katkı sağlayacak lüks avize modellerine her gün bir yenisini ekleyerek tüketicilere zengin bir koleksiyon sunuyoruz.

Online mağazamızda ayaklı avize modellerinden, sarkıt avize modellerine; taşlı avize modellerinden, kristal görünümlü avize modellerine ve yüksek tavanlı odalar için hacimli avize modellerinden, daha minimal tasarımlara kadar pek çok alternatif Luxury Line’da sizleri bekliyor.

Ayaklı Avize Modelleri

Ahşap ve bronz metal malzemeden üretilen ayaklı avize modelleri lüks görünümü ile ortama elit bir tarz katıyor. Ayaklı olması ürünü istediğiniz her yerde kullanmanıza olanak veriyor. Hafif ve oldukça sağlam olan ayaklı avize modellerimiz ışığı aşağıya doğru yansıtarak ortamı aydınlatır. Çalışma masası, okuma köşesi veya evlerin girişi gibi alanlarda konforlu bir kullanım sunarlar. Ayrıca masa üstü, makyaj masası ve sehpa dekoru olarak tercih edilebilir modellere rastlamak mümkün.

Sarkıt Avize Modelleri

Avize modellerinde en yaygın seçenek sarkıt modelidir. Bir alanda ortamın aydınlatmasını sağlayan çok katmanlı ve lambalı olan bu aydınlatma armatürleri gösterişli detaylar ile dekore edilerek lüks ve zengin görünümün sembolü oluyor. Lüks ve ihtişamlı balo salonlarında veya yemek salonlarında görmeye alışkın olduğumuz sarkıt avizeler adeta zarafetin simgesidir. Sarkıt avize modelleri iç tasarımı geliştirmek için evlerin yatak odasında, oturma odasında, salonunda veya yemek odasında hem estetik hem de işlevsel amaçlar için kullanılabilirler.

%100 Ahşap Avize Modelleri

Bronz metalden yararlanılarak %100 ahşaptan üretilen avize modellerimiz genellikle evlerin girişlerinde görmeye alışkın olduğumuz ayaklı modellerdir. Elektrik kablosu ile güç kaynağı alan bu ahşap avize modellerimiz çeşitli renk seçenekleri ile beğeninize sunulmuştur.

Zarif ve Lüks Taşlı Avize Modelleri

Metal üzerine taş işlemelerin yer verilerek ortaya zarif bir görünüm çıkaran taşlı avize modellerimiz tasarımcılarımız tarafından özenle hazırlanmıştır. Lüksün ve gösterişin simgesi olan avangart tarz mobilyalar ile kombinlenebilen bu lüks taşlı avizeler göz kamaştırıyor. Duvara monte edilebilen taş detaylı lüks aplik modellerimiz ise cafe, restoran ve evlerin koridorları gibi alanlarda tercih edilebiliyor.

Lüks & Dekoratif Avize Modelleri Hangi Odalar için Uygundur?

Koridorlar, fuayeler ve büyük odalar başta olmak üzere evin her odası ile uyumlu olabilecek boyutta ve kullanımına uygun klasik tarzda avize modellerini Luxury Line’da bulmak mümkün. Alana sihirli bir dokunuş yapılmışçasına iç dekoru canlandıracak dekoratif avize modellerimiz odanın odak noktası olacaktır. Özelleştirilebilir veya özgün olarak yeni bir ürün ortaya çıkarılabilir hizmetlerimiz bulunur. Bu sayede iç mekanınıza uyumlu ve zevkinizi ortaya çıkaran avize modellerini sizler için tasarlayıp, hazırlayabiliriz.

Lüks Salon Avize Modelleri

Salonlarda stratejik bir dekorasyon ürünü olan avize modelleri ortamda benzersiz bir sanat eserine dönüşüyor. Alanın dekoru ile birbirini tamamlayan bir stilde seçildiğinde lüks ve estetik bir görünüm sunacaktır. Göz alıcı bir eve sahip olmak için size yardımcı olacak ve iç mekanlarınıza lüks bir görünüm katacak aydınlatma ürünleri tercih edilmelidir. Zarif, fonksiyonel ve şık salon avize modellerinin klasik tasarımlar ile birleşerek çarpıcı görünümlere dönüştüğü avize modelleri için Luxury Line kaliteli ürünleri tüketicisi ile buluşturuyor.

Yemek Odası Lüks Avize Modelleri

Yaşam alanlarında klasik bir dekorasyondan hoşlananların adeta parıldayan bir ortam hazırlaması önemlidir. Yemek odasının zarif ve göz alıcı tasarımını ortaya çıkarabilmek için ortamın olabildiğince aydınlık olması tercih edilir. Ayrıca yemek odası için kullanacağınız lüks avizelerin odadaki mobilyaların genel konseptine uygun olmasına dikkat etmek önemlidir.

Yatak Odası Avize Modelleri

Özellikle yatak odası için hem minimal hem de şık tasarımların yer aldığı metal avize ve aplik modelleri tercih ediliyor. Genellikle duvara monte veya tek katmanlı sarkıt avizelerin yatak odaları için hoş bir görünüm sunduğu söylenebilir.

Banyolar için Lüks Avize Modelleri

Gösterişli bir sarkıt avize olabileceği gibi makyaj aynası için duvar aplikleri ile de banyolara ışıltı katmak mümkün. Alanın büyüklüğüne ve yerleşimine bağlı olarak en eşit aydınlatmayı sağlayan lüks banyo avize modelleri Luxury Line’da. Banyolar için nemli veya ıslak alanlarda güvenlik derecesi uygun olan aydınlatma modeli seçmeniz önemlidir.

Antreler için Lüks Avize Modelleri

Büyük evlerde odalar arası bir bütünlük oluşturan antreler diğer odaların dekoru hakkında ön bilgi veren bir dekorasyon unsurudur. Yüksek tavanlı klasik tarzda bir antre için sarkıt bir avize modeli tercih edilebilir. İç tasarıma zenginlik ve derinlik katan lüks antre avize modelleri en iyi işlevi sunacak şekilde tasarlanmıştır.

Lüks & Dekoratif Avize Fiyatları

Özel tasarım lüks & dekoratif avizeler boyut, ışık çıkışı, ışık kaynağı, karartma seçenekleri ve daha pek çok özelliğe bağlı olarak farklı çeşitlere sahiptir. Bu nedenle her bir ürün için ayrı bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Avize fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz “Teklif İste” butonunu tıklayarak mesajınızı mağazamıza iletebilirsiniz. Ayrıca hem Türkiye hem de yurt dışı sabit ve Whatsapp hattımızdan mağazamıza ürünlerimiz hakkında merak ettiklerinizi yöneltebilirsiniz. Ücretsiz teslimat, ücretsiz kurulum, 2 yıl garanti ve güvenli ödeme gibi avantajlar sunan mağazamız 9 taksit ve ücretsiz iade imkanı sağlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.