Ödeme Soru & Cevap
 • Sizden bütçeme göre bazı ürünler almak istiyorum yardımcı olur musunuz?

  Tabii ki, siz bütçenizi bize bildiriniz biz sizin için en uygun paket çözümü sunalım. Bunun için 0216 474 77 77'dan satış temsilcisi arkadaşlarımızla görüşebilirsiniz.

 • İndirimleriniz var mı, nakit ödemelerde yüzde kaça kadar indirim yapabiliyorsunuz ?

  Fiyatlarımızı Türkiye’nin en uygun fiyatları olarak belirlemeye gayret ettik. Kısa bir araştırmayla bunu görebileceksiniz. Ancak mağazalarımıza geldiğinizde ve yüklü alımlar söz konusu olduğunda müşteri temsilcilerimizle birebir indirim meselesini görüşebilirsiniz.

 • Siparişimi nasıl verebilir ödememi nasıl gerçekleştirebilirim ?

  Siparişinizi ve ödemenizi birkaç yoldan gerçekleştirebilirsiniz.
  a) Beğendiğiniz ürünleri sitemiz üzerinden kolaylıkla alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden hem kredi kartıyla hem de havale yoluyla alışveriş yapabilirsiniz. Teknik olarak takıldığınız bir yer olursa bilgi işlem departmanımızla irtibata geçebilirsiniz. Size en kısa sürede yardım edilecektir. Bilgi işlem departmanına ulaşmak için 444 888 6 Dahili 102 ' i kullanabilirsiniz.
  b) Mağazalarımıza gelerek siparişinizi verebilirsiniz. Mağazalarımızdan hem kredi kartınızla hem de özel ödeme seçeneklerini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.
  c) Telefonla sipariş verebilir ödemenizi havale yoluyla ulaştırabilirsiniz.
  Daha detaylı bilgi için ödeme seçenekleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 • Sitenizde sunduğunuz kredi kartlarından başka bir kredi kartım var nasıl alışveriş yapacağım ?

  18 bankanın kredi kartına taksitli alışveriş imkanı sunuyoruz. Bu bankaların hangi bankalar olduğunu görmek için tıklayınız: ödeme seçenekleri Bu bankaların dışında bir bankanın kredi kartına sahip iseniz 444 888 6 ’dan irtibata geçtiğinizde arkadaşlarımız size yardımcı olacaklardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.