Vision Luxury Metal Koltuk Takımı

Stok Kodu : T21685
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Koltuk Takımı 4(Kaplamalı)+4(Lake Boyalı)+1 'den oluşmaktadır. Dilerseniz farklı kombinasyonlarda satın alabilirsiniz. Orta Sehpa ve Davul Yan Sehpa modülleri fiyata dahil değildir.Opsiyonel olarak satışa sunulmaktadır.
  İskelet Malzemesi Gürgen ağacından.
  Malzeme Titanyum Metal Kaplamalıdır.
  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  4'Lü Kaplamalı Koltuk cm cm cm
  4'Lü Lake Boya Koltuk cm cm cm
  Tekli Koltuk cm cm cm
  Orta Sehpa (Opsiyonel 90 cm cm cm
  Davul Yan Sehpa (Opsiyonel) 60 cm cm cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.