Senora Lüks Banyo Takımı

Stok Kodu : T19030
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Banyo Takımı İçerisinde; Aydınlatmasız Ayna (Fontana-Frame-Linea-Carine), Alt Modül ve Lavabo 50600 (Carine-Newline) 120cm'dan oluşmaktadır. Diğer parçalar fiyata dahil değildir.Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.
  Ürün Malzemesi Boyalı MDF.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.
  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Aydınlatmasız Ayna (Fontana-Frame Linea-Carine) 120cm 70 cm 4 cm
  Alt Modül 119  cm 47,5 cm 46,5 cm
  Lavabo 50600 (Carine-Newline) 120cm 120 cm 2 cm 48 cm
  Led Aydınlatmalı Ayna Dolabı (Opsiyonel) 115 cm 75 cm 15 cm
  Led Aydınlatmalı Ayna (Fontana-Frame-Linea-Carine) (Opsiyonel) 120 cm 70 cm 46,5 cm
  Grapol Lavabo GRP 120 Carine 120cm (Opsiyonel) 120 cm 2 cm 48 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.