Pierro Art Deco Yemek Odası

Stok Kodu : T24612
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Konsol, Yemek Masası ,6 Adet Sandalye'den oluşmaktadır. TV Ünitesi , Dresuar, Masa (Metalsiz) ve Dresuar (Metalsiz) Fiyata dahil değildir.Opsiyonel olarak satışa sunulmaktadır.
  Ürün Malzemesi Metaller Titanyum Metal Kaplama. MDF Üzeri Lake Boyalıdır.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Konsol 221 cm 91 cm 50 cm
  Yemek Masası 220 cm 77 cm 110 cm
  2 Adet Cilalı Sandalye  51 cm 91 cm 50 cm
  4 Adet Sandalye  51 cm 91 cm 50cm
  Dresuar (Opsiyonel) 170 cm 77 cm 50 cm
  TV Ünitesi (Opsiyonel) 250 cm 58 cm 45 cm
  Masa (Metalsiz) (Opsiyonel) 220 cm 77 cm 110 cm
  Dresuar (Metalsiz) (Opsiyonel) 170 cm 77 cm 50 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.