Persina Klasik Genç Odası

Stok Kodu : T18107
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Dolap Ve Karyola'dan Oluşmaktadır. 1 Adet Komodin ve Çalışma Masası, 1 Adet Sandalye ve Aynalı Şifonyer fiyata dahil değildir.Opsiyonel olarak satışa sunulmaktadır.
  Ürün Malzemesi Oyma kısımları poliüretan döküm, diğer kısımlar boyalı MDF den oluşmaktadır
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Dolap 154 cm 240 cm 67,5 cm
  Karyola 132 cm 137 cm 215 cm
  Komodin 1 Adet (Opsiyonel) 62 cm 60 cm 50 cm
  Çalışma Masası (Opsiyonel) 150 cm 140 cm 55 cm
  Aynalı Şifonyer (Opsiyonel) 130 cm 106 cm 59 cm
  Sandalye 1 Adet (Opsiyonel) 45 cm 114 cm 65 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.