Pandera Metal Koltuk Takımı

Stok Kodu : T19479
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Koltuk Takımı 3(Chester)+3(Düz)+1'den oluşmaktadır. Dilerseniz farklı kombinasyonlarda satın alabilirsiniz. Orta Sehpa, Yan Sehpa Ve Zigon Sehpa Fiyata dahil değildir. Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.
  İskelet Malzemesi Gürgen ağacından
  Oturum Yumuşaklığı Orta sert
  Malzeme Titanyum Metal.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Chester Üçlü Koltuk 275 cm 78 cm 102 cm
  Üçlü Koltuk 235 cm 76 cm 92 cm
  Tekli Koltuk 80 cm 104 cm 80 cm
  Orta Sehpa (Opsiyonel) 160 cm 29 cm 80 cm
  Yan Sehpa (Opsiyonel) 45 cm 61 cm 45 cm
  Zigon Sehpa (Opsiyonel) 45 cm 62 cm 50 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.