Milano Art Deco Yatak Odası

Stok Kodu : T22574
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği  Dolap, Karyola, Komodin Pano, Şifonyer, Şifonyer Ayna, Komodin (2 Adet) ve Puf'tan oluşmaktadır. Çamaşırlık ve Boy Aynası Fiyata Dahil Değildir. Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur.
  Yatak Ölçüsü 180x200 cm
  Ürün Malzemesi
  Oyma Kısımları Poliüretan Döküm, Ön ve Üst kısımlar boyalı MDF'dir. Diğer kısımlar Yonga Levhadır. 
   
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Gardrop cm cm cm
  Karyola  cm cm cm
  Komodin Pano cm cm cm
  Şifonyer cm cm cm
  Şifonyer Aynası cm cm cm
  Komodin 2 Adet cm cm cm
  Puf  cm cm cm
  Çamaşırlık (Opsiyonel) cm cm cm
  Boy Aynası (Opsiyone) cm cm cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.