Mahaçkale Klasik Yemek Odası

Stok Kodu : 23774
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği Konsol ve Aynası, Yemek Masası 8 Kişilik, 6 Adet Kolsuz Sandalye'den oluşmaktadır. Gümüşlük, büyük vitrin ve tv ünitesi, Oval 10 kişilik yemek masası, 2 Adet kollu sandalye fiyata dahil değildir. Opsiyonel olarak satışa sunulmaktadır.
  Ürün Malzemesi %100 Ahşaptır.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Konsol  227 cm 100 cm 57 cm
  Konsol Aynası cm cm cm
  Kollu Sandalye (2 adet) (Opsiyonel) 60 cm 120 cm 57 cm
  Yemek Masası 8 Kişilik 250 cm 79 cm 120 cm
  Kolsuz Sandalye 6 Adet 57 cm 120 cm 57 cm
  TV Ünitesi (Opsiyonel) 175 cm 70 cm 49 cm
  Oval Yemek Masası 10 Kişilik (Opsiyonel) cm cm cm
  Gümüşlük 1 Adet (Opsiyonel) 77 cm 222 cm 50 cm
  Büyük Vitrin (Opsiyonel) 138 cm 220 cm 53 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.