Lüks Virena Luxury Yatak Odası

Stok Kodu : T18885
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği  Dolap, Karyola, Şifonyer, Şifonyer Aynası ve 2 adet Komodin'den oluşmaktadır. Puf fiyata dahil değildir.Opsiyonel olarak satışa sunulmaktadır.
  Yatak Ölçüsü 180x200 cm
  Ürün Malzemesi
  Metaller Krom Metal. Diğer Kısımlar Boyalı MDF.
  Ahşap Bakımı Nemli bez ile silinebilir.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Dolap 280 cm 230 cm 65 cm
  Karyola 199 cm 165 cm 220 cm
  Şifonyer 150 cm 85 cm 55 cm
  Ayna Çerçevesi cm cm cm
  2 Adet Komodin 72 cm 64 cm 50 cm
  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.