Lüks Vetra Avangarde Yemek Odası

Stok Kodu : 16741
Favorilerime Ekle
Bu üründe fiyat bilgisi almak için :
Bizi Arayabilirsiniz
Bizi Arayabilirsiniz
Yada
Teklif İste
Fiyat
:
3.199,99 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Garanti ve İade
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Ürün Satış Durumu
  TV Ünitesi fiyata dahil değildir.
  Opsiyonel olarak satışa sunulmaktadır.
  Ürün Hakkında Bilgi
  Vetra Avangarde Yemek Odası takımı estetik tasarımı ve indirimli fiyatı ile evinize renk katacaktır.
  Yenilenmek isteyenlere... Hem evinize uyumlu hem de son derece kullanışlı Vetra Tv Ünitesi evinizin baş köşesinde yerini almaya hazır.
  Vetra Yemek Odası ile yaşanılan her an özeldir.
  Hayatı zorlaştıran her şeyden uzak durmaki yaşam kalitesini arttırmak adına özellikle dikkat edilmesi gereken en önemlisi hususlardandır. 
  Klasik Yemek Odası Takımlarıyla sağlanan, konforun rahatlıkla buluşması fonksiyonel çözümlerin yaşamın içerisine dahil edilmesi gibi çözüm önerileri mutlaka yaşanması gereken deneyimlerdendir.
  Hayata dair yaşanılan her an güzel bir anı haline gelebilmelidir.
  Vetra Avangarde Yemek Odası 1. Sınıf malzeme ile üretilmiştir.
  Yemek Masasının Açılabilir özelliği mevcuttur.
  Ürünümüzde sağlığa zarar verecek kanserojen madde bulunmamaktadır.
  Avangarde Yemek Odasında uygun fiyatlar ve şık modeller evgör farkıyla karşınızda.
  Teknik Özellikler
  2016 Tasarım Konforlu ve Kullanışlı Şık ve Avangarde 
  Ürün Ölçüleri
  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği Peşin Fiyatı
  Konsol  200 cm 85 cm 47 cm 1040 TL
  Masa 155 cm 78 cm 90 cm 960 TL
  TV Ünitesi (Opsiyonel) 220 cm 50 cm 47 cm 1120 TL
  Sandalye 6 Adet cm cm cm 1200 TL
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.

  Ürün İade Koşulları
  Luxury.com.tr'den ve mağazalarımızdan satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde nedenini belirterek iade edebilirsiniz. İade işlemi, ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir.
  İade edilecek ürün aksesuar vb. parçalarıyla birlikte eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürünün "Garanti Şartları" bölümündeki İade şartlarına tamamen uyması gerekmektedir. İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak ürünün kusurlu çıkması durumunda iade masrafları Luxury Mobilya tarafından karşılanır. İade işlemi, ürünün Luxury'e ulaşmasıyla başlar. Luxury ekibi iade işlemini değerlendirip kısa bir süre içeresinde size sonuç ile ilgili bilgi verecektir. İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama beş (5) iş günü sürmektedir. Not: Özel mobilya tasarımı olarak yaptırılan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.