Lüks Vasilisa Klasik Yatak Odası

Stok Kodu : 14707
Favorilerime Ekle
Bu üründe fiyat bilgisi almak için :
Bizi Arayabilirsiniz
Bizi Arayabilirsiniz
Yada
Teklif İste
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Garanti ve İade
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Ürün Satış Durumu
  Şık tasarım Vasilisa Klasik Yatak Odası Takımı uygun ödeme seçenekleri ile uygun fiyat ve kalitenin adı Luxury Mobilya'da
  Ürün Hakkında Bilgi 
  Vasilisa Klasik Yatak Odası, şık tasarımı ile dikkat çeken bu ürün kalitenin adresi Luxury Mobilyada.
  Dolap kapakları sürgülüdür. Kapak yüzeyleri ayna ile kaplıdır.
  Üç adet çekmece bölmesinden oluşan şifonyer, lükens ayakları ve geometrik kesim ile hazırlanmış aynası ile ürüne daha güzel bir görünüm kazandırıyor.
  Taçlı başlığı ve lükens ayakları ile dikkat çeken yatak, sizleri daha kaliteli bir uykuya davet ediyor.
  Komodinler iki çekmeceden oluşmaktadır. Yüksek ayakları ve şık işlemeleri dikkat çeken bu parça ürünün tamamlayıcısı olma özelliğini taşıyor.
  Ürünümüz 1. Sınıf malzeme ile üretilmiştir.
  Ürünümüzde sağlığa zarar verecek kanserojen madde içermemektedir.
  Teknik Özellikler
  2015 TasarımKlasik ve EstetikŞık Karyola
  Ürün Ölçüleri
  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği Peşin Fiyatı
  Gardolap cm cm cm 4455 TL
  Karyola + Başlık cm cm cm 4125 TL
  Şifonyer  cm cm cm 2695 TL
  Komodin 2 Adet cm cm cm 4675 TL
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.

  Ürün İade Koşulları
  Luxury.com.tr'den ve mağazalarımızdan satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde nedenini belirterek iade edebilirsiniz. İade işlemi, ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir.
  İade edilecek ürün aksesuar vb. parçalarıyla birlikte eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürünün "Garanti Şartları" bölümündeki İade şartlarına tamamen uyması gerekmektedir. İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak ürünün kusurlu çıkması durumunda iade masrafları Luxury Mobilya tarafından karşılanır. İade işlemi, ürünün Luxury'e ulaşmasıyla başlar. Luxury ekibi iade işlemini değerlendirip kısa bir süre içeresinde size sonuç ile ilgili bilgi verecektir. İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama beş (5) iş günü sürmektedir. Not: Özel mobilya tasarımı olarak yaptırılan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.