Lüks Varte Yatmatik

Stok Kodu : 11677
Favorilerime Ekle
Bu üründe fiyat bilgisi almak için :
Bizi Arayabilirsiniz
Bizi Arayabilirsiniz
Yada
Teklif İste
Fiyat
:
635,64 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Garanti ve İade
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Ürün Satış Durumu
  Varte Yatmatik 
  Ürün Hakkında Bilgi
  Koltuğunuz 6 Saniyede Yatağa Dönüşsün...
  Ürünümüz 70 cm genişliğinde 180 cm uzunluğunda Yatağa dönüşmektedir. 
  İyi bir uykunun başlıca olmazsa olmazıda uyuyacağınız yataklardır.
  Uyku kalitesini doğrudan ve birebir etkileyen yataklarda vücudunuza ve size özel olarak doğru seçim yapmak hem bedenen, hem zihnen ve psikolojik olarak dinlenmenizi ver bir sonraki güne daha dinç başlamanızı sağlayacaktır.  
  Koltuk ve Yatak Olarak Kullanılır  
  22 DNS Visco Sünger  
  Anti Alerjik  
  Anti Bakteriyel 
  Ürünümüz 1. sınıf malzeme ile yapılmaktadır.
  Ürünlerimiz kansorejen madde içermemektedir.
  Teknik Özellikler
  2015 TasarımFonksiyonel Kullanım2 Yıl Garanti
  Ürün Ölçüleri
  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği Peşin Fiyatı
  Varte Yatmatik cm cm cm TL
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.

  Ürün İade Koşulları
  Luxury.com.tr'den ve mağazalarımızdan satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde nedenini belirterek iade edebilirsiniz. İade işlemi, ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir.
  İade edilecek ürün aksesuar vb. parçalarıyla birlikte eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürünün "Garanti Şartları" bölümündeki İade şartlarına tamamen uyması gerekmektedir. İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak ürünün kusurlu çıkması durumunda iade masrafları Luxury Mobilya tarafından karşılanır. İade işlemi, ürünün Luxury'e ulaşmasıyla başlar. Luxury ekibi iade işlemini değerlendirip kısa bir süre içeresinde size sonuç ile ilgili bilgi verecektir. İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama beş (5) iş günü sürmektedir. Not: Özel mobilya tasarımı olarak yaptırılan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.