Lüks Savran Klasik Yatak Odası

Stok Kodu : 20643
Favorilerime Ekle
Bu üründe fiyat bilgisi almak için :
Bizi Arayabilirsiniz
Bizi Arayabilirsiniz
Yada
Teklif İste
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Garanti ve İade
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Ürün Satış Durumu
  İncesu Klasik Yatak Odası
  Ürün Hakkında Bilgi
  Savran Klasik Yatak Odası, evinize zarafeti taşımak için tasarlanan bu ürün kalitenin adresi Luxury Mobilyada.
  Rahatlık, konfor ve şıklığı bir arada yaşayın.
  2016 tasarım olan yeni modellerimizde sizde modayı en yakından takip edin. 
  Üç çekmeceli komodinler daha kullanışlı ve zarif..
  Dolap kapakları sürgülüdür, kapak yüzeylerinden biri ayna ile kaplıdır. Aynalı olmayan kapak yüzeylerinde masif işçilik uygulanmaktadır. Dolap taç ve etek kısımlarında bulunan şık işlemler ürün şıklığını arttırıyor.
  Şifonyerde iki adet çekmece yer almaktadır. Şifonyer yüzeyinde masif işçilik uygulanmaktadır. Geometrik kesimle hazırlanmış ve çerçevesinde şık işlemler bulunan şifonyer aynası ürünü bir adım öne çıkarıyor.
  Karyola başlığı kapitoneli yapısı, çerçevesindeki şık işlemeler ve şık duruşu ile odanıza kaliteyi taşıyor.
  Ürünümüz 1. Sınıf malzeme ile üretilmiştir.
  Ürünümüzde sağlığa zarar verecek kanserojen madde içermemektedir.
  Teknik Özellikler
  2016 Tasarım Özel El İşçiliği İşlemelerKlasik ve Estetik  
  Ürün Ölçüleri
  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği Peşin Fiyatı
  Dolap cm cm cm 10870 TL
  Karyola cm cm cm 9055 TL
  Şifonyer cm cm cm 4590 TL
  Komodin 2 Adet  cm cm cm 4590 TL
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.

  Ürün İade Koşulları
  Luxury.com.tr'den ve mağazalarımızdan satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde nedenini belirterek iade edebilirsiniz. İade işlemi, ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir.
  İade edilecek ürün aksesuar vb. parçalarıyla birlikte eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürünün "Garanti Şartları" bölümündeki İade şartlarına tamamen uyması gerekmektedir. İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak ürünün kusurlu çıkması durumunda iade masrafları Luxury Mobilya tarafından karşılanır. İade işlemi, ürünün Luxury'e ulaşmasıyla başlar. Luxury ekibi iade işlemini değerlendirip kısa bir süre içeresinde size sonuç ile ilgili bilgi verecektir. İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama beş (5) iş günü sürmektedir. Not: Özel mobilya tasarımı olarak yaptırılan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.