Lüks Sarya Koltuk Takımı

Stok Kodu : 24021
 • Açıklama
 • Garanti & İade
 • Yorumlar
 • Takım İçeriği 3(Klasik)+3(Chester)+1 kombinasyonundan oluşmaktadır. Orta ve yan sehpa fiyata dahil değildir. Opsiyonel olarak satışa sunulmuştur
  İskelet Malzemesi Gürgen ağacından.
  Malzeme Oyma kısımları poliüretan döküm, diğer kısımlar boyalı MDF den oluşmaktadır.

  Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği
  Klasik Chester Koltuk 245 cm 95 cm 94 cm
  Chester Üçlü Koltuk 245 cm 85 cm 93 cm
  Tekli Koltuk 75 cm 105 cm  90 cm
  Orta Sehpa (Opsiyonel) 127 cm 45 cm 77 cm
  Yan Sehpa (Opsiyonel) 60 cm 60 cm 60 cm

  Tüm Dünyaya Teslimat

  Mobilyada lüks ve konforu buluşturan LUXURY LINE markasının arkasında, yıllar öncesine uzanan kaliteli üretim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kurumsal birikim yer alıyor. LUXURY LINE, sahip olduğu hizmet altyapısı sayesinde, en özel tasarımlarını Dünya’nın her noktasındaki müşterilerine sorunsuz biçimde ulaştırıyor. Avrasya’nın merkezinde, kıtaların buluşma noktası İstanbul’dan Dünya’ya açılan LUXURY LINE, Avrupa’dan Amerika’ya, Ortadoğu’dan Afrika ve Asya’ya kadar onlarca ülkeye, lüks ürünlerden oluşan zengin koleksiyonunu ulaştırıyor.

  Mimari Hizmet Kurumsal Satış Mimari İşbirliği Özel Üretim Ödüller Sponsorluklar
 • Garanti Koşulları
  Luxury.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler Luxury Mobilya garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. Luxury Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.